Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az E90-es 3-as BMW benzinmotor...

Az E90-es 3-as BMW benzinmotorral mennyire élhető konstrukció, vannak orbitális típushibái?

Figyelt kérdés

Persze tudom sosem lesz suzuki megbízhatóságú és szervizköltségű.


Viszont kedvenc autóm , és egynap talán beruháznék.


2018. febr. 15. 00:49
 1/7 crudy ***** válasza:
Van egy bevalt keplet a tartossagra. Meret es massziv szerkezet. Ezt a kettot teljesitik igazabol ezek a motorok. Ettol meg el lehet rontani egy autot de az m-gmbh autoi meglepoen jok. Mindig. Nem is ertem miert, mert van h egy bmw tipus nem igazan sikerul de abban a korosztalyban az m-es tipus viszontt rendben van. Persze ertem h az egyiket a bmw masikat az M csinalja de osszebeszelhetnenek. Mindegy, is. Nagyon dragak az alkatreszek. Horror de a konstrukciok jok, sot nagyon jok. Tehat nem is az a baj h surun beteg hanem az h ha beteg akkor a gyogyszer az egy vagyon.
2018. febr. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hat hengeresek állítólag nem olyan rosszak (N52), de azért akad hibalehetőség bőven. Általános probléma ezeknél a hangos hidrotőke. Én mondjuk nem vennék ilyet, ezek már nem az igazi BMW-k, igazi modern, műanyag autók. Silányabb minőségűek, mint a korábbi szériák.
2018. febr. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a mezei E90-et az M GmbH csinálná...


Egyébként totalcar tesztek, népítélet, 20 legrosszabb motor stb stb. Jó kiindulási alap.


Pont volt egy népítélet egy 1-er BMW-ről (tudom nem ugyanez) De nagyon szépen leírja a tulaj, hogy miután BMW, mindent lehet szorozni 1,3-mal. Munkadíj stb, csak mert BMW és így viszonyulnak hozzá az emberek.

2018. febr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 crudy ***** válasza:
Basszus, beneztem. Valamiert m3at olvastam.
2018. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja ,ő .

Nem kell sem M4 ,sem 6 henger.

Alapjában ingázgatok ,nincs szükségem nagy teljesítményre sem.

318 vagy 320 ,a 134-170 lóerő körüli bőven elég lenne.

2018. febr. 15. 15:36
 6/7 crudy ***** válasza:
Nem azert szoktuk ajanlani a hat hengert mert szugseged lehet a teljesitmenyre hanem mert a hathengeres bmw motorok mind jobbak mint a negy hengeres bmw motorok.
2018. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4hengeres motor az a kukába való, de ha megbízhatóság kell akkor e46-ot nézz, abban az M-es motorkódú motorok sokkal tartósabbak mint ezek az N-esek. (lánccsörgés mindnél előjöhet)
2018. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!