Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam, és miért?

Melyik autót válasszam, és miért?

Figyelt kérdés

Lecserélem az autóm, de nem tudok dönteni melyiket válasszam? Számomra fontos, hogy belül csendes legyen, jól felszerelt (digit klíma, tempomat, ülésfűtés, kormányfűtés, navigáció,bluetooth), és sportosan lehessen vele közlekedni...

Szóval a lista:


Hyundai I30 ötajtós/kombi

Ford Focus ötajtós/kombi

VW Golf szintén

Skoda Rapid szintén

Skoda Fabia Kombi

Renault Megane


Esetleg mit ajánlotok, hasonló méretben?

Ezek közül melyik őrzi legjobban az értékét?

Mert 4 évesen általában autó csere van...


Csak diesel autót választhatok, és 6-6,5millió a limit...



2018. febr. 12. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezek közül Golf VI GTD kintről valami fiatal, jól felszerelt példány. De mondjuk kíváncsi lennék, hogy neked mi a sportos közlekedés, ha a kombikat nézegetsz... Meg mi az a teljesítményszint amire gondoltál, mert ezek 100 lóerő környékén is vannak dízelben.


Vagy, most te újban akarnál 6 millióért erős, teliextrázott Golf VI-et pl?

2018. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mármint új Golf VII-et?
2018. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezek b/C szegmens autók. Avagy alsó közép kategóriás. Itt nem lesz agyonextrazott erőmű. Illetve nem ennyiért, mert egy focus Rs sokkal drágább.
2018. febr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha a csendesség, komfort a fontos, akkor a Golf. Ha a sportos közlekedés, akkor bejön a képbe a Focus is. Ezt a két modellt nézném meg alaposabban a helyedben. Ennyi pénzből bőven találsz olyat, amiben az általad kért extrák is megvannak. Ugyan nem világos teljesen, hogy új- vagy alig használt autót vennél.

Viszont az értéktartást és a dízelt egy mondatban ma nem érdemes említeni. A benzines az más, de a dízelek ára nagyot esett, és esik is, sőt, például Németországban a használt dízel egyenesen eladhatatlan. Itthon erre valószínűleg akkoriban jönnek majd rá az emberek, amikor négy év múlva eladósorba kerülne majd az autód.

2018. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nézzed meg és próbáld ki őket. Én Hyundai párti vagyok, de négy éves korukig egyikkel sem lesz baj.
2018. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak új autóban gondolkodom, a sportosság nekem annyi hogy legyen megfelelő nyomatéka, kb. 10-12mp alatt legyen 100-on.A mostani kocsim a 16. a sorban, egy 1,6 Commonrail dízel Skoda Fabia Kombi...az erősebbik motorral. Ebben Golf motor van, ennél szeretnék kicsit nagyobbat, jobbat...Kb. 40 000km.-t autózom évente. Igazából a cég veszi nekem, és sajnos ragaszkodnak a dieselhez egyenlőre...
2018. febr. 13. 08:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Én a Fókát ajánlom. A világból kivisz, és a vezetési élménye sem utolsó.
2018. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor a Golf ki is esett, dízel, alapfelszereltség, manuális váltóval 6,1 milliótól indul...
2018. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hyundai/Ford/Skoda ezekből választanék...
2018. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8: céges autó vásárlása esetén szó nélkül engednek el több százezer forintot is akár. Szerintem egy 500 ezres engedmény simán benne van mindenhol. Ha sikerül raktáron lévő autót választani, akkor meg főleg.
2018. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!