Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tehetek, hogy kényelmesebb...

Mit tehetek, hogy kényelmesebben elérjem a kuplungot?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem új kocsit, de mivel alacsony vagyok, nagyon közel ülök a kormanyhoz, a kuplungot benyomni alig erem el, csak teljesen kinyújtott lábbal?Létezik e vmi , amivel konnyebben be tudnám nyomni a pedalt?

2018. febr. 7. 00:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Annyira a kormányra cuppanva érdekes lehet vezetni. Jön egy baleset és úgy kell kiskanállal kihámozni a kocsiból.
2018. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Miért?
2018. febr. 8. 09:36
 13/16 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék miért lett mindenki leminuszolva...

Kérdező nem volt körültekintő amikor vette a kocsit, ha erre nem fordított elég figyelmet, akkor műszakilag mennyire lehet tisztában a kocsi állapotával?!

2018. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
En nem minuszoltam le senkit!!Amugy 10 eve van jogsim, 10 ev alatt ez a 3. autom.Az elozoekkel nem volt semmi problemat.Sajnos a munkaba meneshez, meg gyereket iskolaba vinni muszaly, hogy legyen autom.Most attol, hogy alacsony vagyok, meg nem ashatom el magam.
2018. febr. 8. 15:22
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezzel a kommenttel csak rontottál a helyzeteden...
2018. febr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtened utolso, mert ugy tunik, hogy lassu a felfogasom.Most mi rosszat mondtam?
2018. febr. 9. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!