Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tehetek, hogy kényelmesebb...

Mit tehetek, hogy kényelmesebben elérjem a kuplungot?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem új kocsit, de mivel alacsony vagyok, nagyon közel ülök a kormanyhoz, a kuplungot benyomni alig erem el, csak teljesen kinyújtott lábbal?Létezik e vmi , amivel konnyebben be tudnám nyomni a pedalt?

2018. febr. 7. 00:33
1 2
 1/16 crudy ***** válasza:
0%
Sok autoban lehet allitani a pedalon. Gurulj be vele egy szerelhoz es panaszold el a problemad.
2018. febr. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb újabb autóban a kormányt is lehet állítani hossz- és vagy csak sugár irányban. Az autó használati utasításában ez esetben meg van az állítás módja.
2018. febr. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Még közelebb kéne ülnöd. Ha lehet befelé állítani a kormányon, akkor azt is közelebb engedni, ha most jó távolságban van.
2018. febr. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Legtöbb ember beül az autóba mielőtt megveszi...

Nagynénim is nagyon alacsony Ford Fiesta MKIII volt neki, abban az segített, hogy a szőnyeg alatt volt egy bútorlap darab, így a sarka magasabban volt és könnyebben tudta kezelni a pedálokat. Most Corsa C van neki, azzal semmi probléma, pedig alig éri el a 160 cm-t

2018. febr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Úgy veszel egy autót, hogy nem próbálod ki elötte, hoyg tudod-e vezetni meg egyáltalán milyen?!?!??
2018. febr. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Vannak cipők, melyek 5 v 10 centis talpúak. Kevésbé érzed a pedalt de jobban fogod tudnibkezelni
2018. febr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem lett volna egy hátrány, ha kipróbálod a kocsit megvétel előtt.
2018. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%

kuplung? mi is az?

ja igen, már rémlik.. nekem automatám van, abból az hiányzik.


De vásárlás előtt beültem, és kipróbáltam...nem ért meglepetés.Azonkívül állírható minden..pl. a kormány, az ülés.

2018. febr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Enis így jártam! 150 cm vagyok, alig értem el. Derekam alá egy párna, és megoldotta a problémát :)
2018. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat.Nem azt mondom, hogy nem erem el, csak lehetne kényelmesebb.Kiprobaltam vétel előtt, de arra gondoltam, hogy majd beállítom úgy ahogy nekem jó később.Ha a kormányt felemelem, bele log a szemembe.Ha le, akkor meg szorul a hasamhoz.Mar mindent végigpróbáltam , az összes lehetséges beállítást.Volt nemrég egy ízületi gyulladasom a labfejembe, ez a kuplungozas nem tesz neki jot.😕
2018. febr. 7. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!