Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó a jó választás ha...

Melyik autó a jó választás ha a hely és menetkomfort fontos?

Figyelt kérdés

Voltam pár szalonban.

I30 kombi

Astra k kombi

Scenic

Megan kombi


Nem egy árkategória. Tudom. A màrka nem igazán èrdekel,csak az hogy turbómotorral lehet kerni, meg beleszerelt navival is.


Vélemények?


2018. febr. 2. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam az Astra. De ha hely számít akkor Insignia
2018. febr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nézegttem passátokat, de csúnyán viselkedett az eladó. De az meg olyan felsőbbrendüséget sugároz akit kinem állhstok
2018. febr. 2. 07:46
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Insignia az Opel prémium autója igaz?

Mondjuk nekem is az astra volt a legszinpibb. 2006 óta hajtok astràt(g) soha gondom nem volt vele.

2018. febr. 2. 07:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szalonból veszed, sokáig nem lesz gondod egyikkel sem. Én azt venném, amelyikre a legjobb ajánlatot kapom.
2018. febr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek közül nálam csak az I30 jöhetne szóba. Küllemre is tetszik (tudom, ez ízlés kérdése, arról pedig kár vitázni), 7 év garancia, megbízhatóság, jó minőségű anyagok az utastérben is. (nem, nem vagyok autóértékesítő :-) )
2018. febr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha az Astra tetszett és szóba jöhet, akkor próbáld ki a Golfot a Passat helyett. Van belőle kombi meg egyterű-szerű Plus kivitel is.
2018. febr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy a Passat kombiban óriási hely van. Egy eladó miatt nem zárnám ki.

Szerintem is kérjél ajánlatot több szalonból, aztán azok alapján már könnyebb lesz összehasonlítani őket.

2018. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Sokat segítettetek!

2018. febr. 2. 10:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Astra K. (Te tetted fel a másik kérdést is?)

Én ilyet vettem. Nem egy bálterem, de nem kell benne szoroskodni. Szerintem hosszabb úton sem szűkös, pont jó méretű. A túl nagy autókat sem kedvelem személy szerint.

Golfot néztem én is, de nekem kívül-belül a formája túlságosan konzervativ. A másik ami nem tetszett az az ára. Kb hasonló felszereltségből egy K Astrát megkapok 7 millió kürül, míg ugyan ilyen Golf a 10 misit súrolja.

2018. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!