Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell kiszedni egy autó...

Hogy kell kiszedni egy autó antennáját és másikat helyére tenni? Ki akarom cserélni.

Figyelt kérdés

Kivan lazulva vagy hogy is mondjam, és ha kihúzom visszacsúszik. Opel Astra F 1993 1.4GL

Láttam univerzálisakat, olyat akarok venni. És van "tartója" is az antennának ilyen gumis anyagból ami karosszériára van ugye téve és az tartja oda antennát. Azt hogy , mivel ragasszam oda karosszériához? mert kicsit mozog. Biztos elengedett ragasztó vagy amit használnak rá


2010. jún. 5. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy kell kiszedni,mint a rossz fogat. Hosszú madzaggal kikötni egy fához és nagy gázon kirántani a helyéről !
2010. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez melyik típusú F-es? Tojás Astra, vagy sedan?

Elektromos antennáról van szó?

Egyébként jó gány munkát csináltál ha már ragasztani kellett.

Minden Opeles üzletben lehet olyan GYÁRI gumi tömítést kapni ami az antennát rögzíti a kasztnihoz. Idővel ezek sajnos el rehülnek, kirepedeznek és az asővizet átengedik.

Én év elején vettem 900 Ft-ért. 15min meló,csak ki kell venni a bal hátsó lámpát és az oldalsó burkolatot.

2010. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ferdehátú a kocsi tehát tojásalakú:D Vezető oldalon van(bal) hátul az antenna, egy gumi anyagú dolog van karosszérián onnan jön kifelé az antenna. A gumi kicsit elengedett a karosszériától ezt akarom megcsinálni hogy újra "tapadjon". Az antennát meg kicserélni kell, mert felhúzom és visszaesik, továbbá rádión elég gyenge a vétel. Szóval ez a feladat nem csináltam semmiféle gány munkát, mivel hozzá se kezdtem még. MIlyen ragasztó vagy ami kell hozzá hogy ujra odatapadjon a gumi anyagú v.mi a karosszériához? illetve mindegy milyen antennát veszek csak bele kell gondolom csavarni a másik helyéer. De hogy kell kivenni a mostanit???
2010. jún. 6. 11:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy elektromos , kézzel szoktam kihúzni jobb vétel érdekében , csak összemegy mindig, már nincs tartása
2010. jún. 6. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!