Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen golf IV-ről mi a...

Volkswagen golf IV-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Leginkább a Szervizelés illetve a fentartási költségek érdekelnének. Ha lehet tapasztalatokat. Köszönöm!
2010. jún. 5. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem olyan drága,jó kis sportos autó!Én olyat vennék ha éppen autót vásárolnék!
2010. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nekünk polonk van 2001-es, kb ugynaazok a cuccok vannak benne mint egy golfba csak más kasztni alatt:D

Mi nem vagyunk megelégedve a vw-vel, szerlőnk is mondta hogy csak a neve miatt lehet eladni. a kuplung,váltó, fogyó termék benne :S Ha venni akarsz inkább egy opel astrát, vagy vectrát ajánlok mert azzal csak jó tapasztalatokat hallottam. ekem is volt astrám.

2010. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szomszédomnak van egy, elég drágán vették (sajnos már nem emlékszem pontosan mennyi)

de azóta már jó pár 100 ezrest ráköltöttek, mert mindig van vmi baja.

2010. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jó építési minőségű, korban és kategóriában korszerű autó (névadója az alsó-közép kat.-nak).

Problémás lehet: váltó, el.ablak, szivattyú.

Az 1.6-os kivételével korszerű motorok, alacsony fogyasztással (főleg a dízelesek, amik picit hangosak).

Szűk hátsó lábtér.

Én egy 5 ajtós TDI-t vennék, comfortline-ban.

Vagy egy durva GTTDI-t, ami már PD.

Jelszavak: alaposság és alku.

2010. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ne vegyél.. Motorikusan gyengék, megbízhatatlanok, elektronikája szeret sz@rakodni csak a neve miatt veszik az emberek, ugyanaz az autó mint a Polo csak más a kasztni (mondjuk legalább szebb...)


ami mellette szól az a jó fogyasztás bár ez is inkább csak az 1.4-esre vonatkozik, szerintem 3ajtósba egész szép de soha még1x Volkswagent.

2010. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Látszik, nem volt még xar autód...vagy belenyúltál. Az F-betűs a te autód: Ford, Fiat, francia..
2010. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ma 17:27

olvass vissza, senkinek nem vált be a Vw, volt már egy pár autó de a VW volt messze a legrosszabb, még a szerelők is szídják, hogy milyen legalja autó meg,hogy a II-es Golf volt az utolsó jó Volkswagen.

2010. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

18:03!

Ez így igaz.

A 2-es Golf és a T3 volt az utolsó jó VW

Utána már egyik se kéne

2010. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éve van egy III-as TDI, kb. 170Le/350Nm, tehát messze nem széria, mégsincs különösebb gond vele, és most teljesen őszinte vagyok, nem egy elvakult VW-fan..
2010. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy az egy jobban sikerült széria.
2010. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!