Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen golf 1-be lehet...

Volkswagen golf 1-be lehet rakni 1.9es dízel motort?

Figyelt kérdés
Átalakításokat, bakokat nehéz megszerkeszteni, hogy jó legyen?
2011. aug. 23. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy fócvágenéket ismerem, szerintem egy az egyben belepasszol.
2011. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, többiek véleménye egyezik?
2011. aug. 24. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Belerkhatod ha jól tudom akkor a motortartó bakok ugyan ott vannak.
2011. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 begya válasza:
Heelo nem vészes az átalakítás, simán meg lehet oldani, viszont vigyázz arra, hogy ha tdi blokkot veszel, akkor azt érdemes átalakítani (az elektronikus részeket) mechanikussá, sokkal megbízhatóbb és erősebb lesz tőle. Ha volna még valami kérdés, akár szereléssel kapcsolatban is írj bátran, eléggé tapasztalt vagyok a témában biztosan tudok segíteni.
2011. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,belelehet rakni az 1.9 TDI blokkot Golf1-be.Csak vigyázz vele mert sajnos Golf 1 ből nem gyártottak 1.9 es dízel motort,szóval a rendőrei ne hogy belekössenek majd mert akkor mehet az autód a soron kívüli műszakira,alakíthatod vissza majd az autód,egy kisebb vagyonért!
2011. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!