Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A malaguti f12 hogy birja az...

A malaguti f12 hogy birja az 50 km-es utat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 13:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

21:11 vagyok


Aki lusta az ne vegyen motort, sőt semmilyen járművet.

Olajat kell cipelnem.

És?

Befér a légszűrődobozba. Ott meg előveszem és beleöntök ÉN annyit amennyit éppen jónak látok.

Mert ha kopottabb a motor akkor a robogó ugyanúgy a gyárit fogja beleadni, én meg az 1:50 helyett rakok bele 1:40-et..

Egyébként a Simsonom 50-es, és így megy 80-at.

Nem csak köbcentiben kéne gondolkodni :)


Egyik válaszoló: Amúgy a 2 ütemű motoron hogy cserélsz szelepet?!

2010. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

17:35 Simsonon tanultam meg vezetni, de mindig szerelni kellett. Na azzal nem mertem elindulni sehova. Elvittem szerelőhöz(amikor már végképp nem tudtam vele mit kezdeni) és őrültem ha hazáig eljutottam. Azóta Motowell "műanyagmotor" Rs-em van tavalyi, azzal a szar műanyaggal még nem történt semmi és úgynéztem gyertyát is csak annyi cserélni, hogy sisaktartófel, abba kicsavarni egy csavart felnyitni a műanyagot azt ugy mint a simsonba. Szal nem sokkal bonyolultabb és ebbe nem kell sűrün.Amire meg már nem lenne a toppon lecserélem egy nagyobb váltósra.

Ja és a kérdésre Mw Rs-el 100km-t mentem max és szó nélkül birta, sőt még asszem a víz se volt legmelegebben. Simán birja az F12 is bár régebbi, de ha vizes és jó állapotba van akk még többet is ha 100kmenként pihensz egy 15 percet a kúton.

2010. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

18:20 vagyok


Hát igen, aki nem ért a motorokhoz, az ne motort vegyen hanem robogót.

2010. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

20:26

Attól, hogy az a Simson amit kifogtál éppen egy nagy rakás szar volt, arról nem tehet a motor.Az előző tulaj hanyagsága, hozzá nem értése, vagy a jóval azelőtti tulaj hülyesége miatt.Nem minden Simson szar.Robogókból is tudnék oylat mutatni, amivel 1 km-t nem lehet elmenni úgy, hogy ne jönne le rajta valami, vagy nem baszódna el.Ja és azért ne felejtsük el, hogy a leg fiatalabb Simson is már van 20 éves, és ahhoz képest...

Nem tudom, ezek a műanyag motork hol lesznek 20, vagy több év múlva?

Már rég egy roncstelepen vagy készült belőlük már vagy 6 újabb motor.Akkor lenne igazságos, hogyha összehasonlítanánk pár szemszögből egy 20 éves Simsont és egy 20 éves robogót...

2010. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94es zr jogom van, hibátlan állapotban, na hasonlítsuk össze egy simsonnal:)
2010. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

12:01!


'89-es Simson S51B-m van, 4 sebességes (igen én tudok váltani), fasza hengerrel és kipufogóval, és metálfénnyel.

Mindez kijött 90 ezer Forintból.

Ne hasonlítsuk egy robogóhoz, amivel egy kátyúban is pofára esel..

2010. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

20:26ös vok.

Nem akarom az összes Simsont szidni, de a mienk az szar, faterom volt az 1 tulaj '88as enduro, kb 10 évet állt utánna szerettük volna ujra használni. Szerelővel rendbe rakattuk, ami nem nagyon sikerült neki, és ezután mindig szar volt és mivel nem akartunk nagyobb összeget beleölni, ezért vettem robogót. Jó egy régi robogóval is lehet ennyi gond, de ha egy kezdő a simson és egy új vagy min 95ös robogót szeretne akkor lehet hogy a robogóval jobban járna, mert azért az old sr vagy az aerox '97től Fekvőminával nagyon fasza még ma is ha karban volt tartva és persze ez egy simsonnal is lehet így. Ja és mondjuk mondjuk meg az elöbb említett régebbi tipusoknál is olcsobb egy simson, de simsonból is a jobbak 80.000körül vannak szerintem.

Na de a kérdéstől nagyon elkanyarodtunk, szóval ha szeretnéd folytatni ezt a vitát akk a kérdés alatt az e-mail címem.

2010. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy alig foglalkozik vki a Simsonokkal, de azok is szarul szerelnek..

tapasztalat


A legjobb ismerőssel megszerelni, ha baja van.


utolsóelőtti voltam

2010. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

16:04

Akkor az a szerelő vagy le akart titeket húzni rendesen, vagy rohadtul béna volt.Egy Simsont még én is meg tudok csinálni:D

2010. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Elnézést nem szelepre gondoltam hanem szimeringre. bocsánat csak nem figyeltem oda. simsonon elég gáz lenne szelepet cserélni.
2010. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!