Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A malaguti f12 hogy birja az...

A malaguti f12 hogy birja az 50 km-es utat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 13:13
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
20%
Passz elvileg bírnia kéne főleg ha nem tő gázzal mész folyamatosan. Igaz én "műanyag" motorral nem indulnék el 50kmes távra inkább egy jó simo.
2010. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
200km-t mentem honda dióval.
2010. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hogy a francba ne birná.kb:200km-t bír ki megálás nélkül,utánna megál mert kifogyik a benzin.(szerinted a futárok pesten napi hány kilómétert nyomnak le???)
2010. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én eddig csak 10km-t mentem max egyhuzamba a Phantomommal de meg se kottyant neki.

Én meg öreg roncs simsonnal nem mernék bemenni még a városba se, mert lehet hogy a lámpánál megadja magát.

A "műanyag motor" sokkal jobban megy mint egy ócskavas és feltétel nélkül bízok benne.


Nyugodtan nekivághatsz egy 50km-es útnak, nem lesz baja csak ne csőgázon menj mert túlmelegedhet.

Én 70-nél gyorsabban nem szoktam vele menni pedig még a 80-at is viszi.

2010. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%

Az én Simsonomnak 80 a vége.

Ma úgy mentem vele 70 kilométert 60-70 km/h sebességgel, hogy rossz volt a karbiban a súbertű, a szelep, az úszó, és rossz volt a gyertya.

Még is elvitt biztonságban, kényelmesen

Na?

Ezt megtudod csinálni műanyagmotorral?!

2010. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
kösz a kommentárokat amúgy "műanyag" motor sztem jobb mint a simson
2010. jún. 5. 21:15
 7/21 anonim ***** válasza:
Sztem nem tövig gázzal mész akkot tuttira birni fogja! De most mért írjátok le a Simsonokat! nekünk is van és kb évente kell szelepeket cserélni ez megvan pár ezerből és csak tnakolni kell bele és megy mint állat! ugyhogy a Simo többet ér 1-2 robogónál simán!
2010. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem még soha nem kellett olajat kevergetnem a benzinhez, megoldja azt magától. A simsonosok mindig olajjal a kezükben járkálnak ha tankolni mennek.

Azért kíváncsi lennék arra hogy hány köbcentis az a szimó ami 80-at megy. Az tuti hogy nem 50-es.

2010. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én mikor megvettem a malaguti f12-t, egyből 80km hazáig gond nélkül. Jászberény- Bp . Simsonosok még mindig el vannak tévedve? Együtt motorozás kell, nem feszültség egymás ellen... (elárulom robogó és simson is játékmotor)
2010. jún. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"nekünk is van és kb évente kell szelepeket cseréln"

Nagyon remélem, hogy ezt nem a Simsonra értetted.

Amúgy szereltem már út szélén robogót is, simsont is.

Egy valamit mondok: próbálj már meg robogón másfél perc alatt gyertyát cserélni.

Nem olyan könnyű az!Burkolat le, csavarok felét elveszíted,

sőt még akkor se férsz oda hozzá rendesen ahhoz a nyomorult gyrtyához, mert neked MŰANYAG MOTOROD VAN, ami ugyan talán(!) megbízhatóbb mint 1 jó Simson, de nem hiszem, hogy meg tudnál csinálni egy blokkfelújítást 10 ezerből =)

Egyébként meg azért hiszik azt a mai fiatalok, hogy a Simson szar, mert az öreg nagypapókat látják a szakadt Simsonokkal, de legalább még vagy 10 évig így is kiszolgálják őket, hogy naponta bemennek a piacra, meg járkálnak a városban.

1 szó mint 100: Azért nem kell lenézni a Simsonokat, mert nincsenek tele műanyag burkolattal meg elektronikával!

2010. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!