Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vegyem? Malaguti f12...

Melyiket vegyem? Malaguti f12 vagy aprilia rs 50?

Figyelt kérdés
van rá 220e ft
2010. jún. 5. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
új SR-t ha kapsz ennyiért akkor azt. A régebbiek egyszinten vannak a Malakuttyokkal. Az új SR- ek jobbak.
2010. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eggyi pénzért ami neked van kapsz kb 2 Malát.

Nekem f12-esem van és nagyon jól megy, semmi gond nincs vele.

Kicsit zavaró hogy a malagutiknak gyenge a világításuk és valami mindig zörög elöl rázós úton, szerintem az akksi lehet de majd utána nézek.

Évjáratban egyező sr drágább és semmivel se jobb mivel min2-ben ugyan az a blokk van, ne tévesszen meg a különböző variátor dekni. Haveromnak sr-je van és a km óra sokat csal gyárilag, az én motoromnál meg elég pontos.

Ha találsz újabb sr-t akkor viszont azt vedd meg.


Nem tudom mennyire vagy tájékozott a robogók terén de vigyázz, nehogy di-tech-et(injektorosat)vegyél mert az megbízhatatlan. Onnan ismered meg hogy nincs rajta berúgókar. Nagy hátránya hogy ha lemerül az akksi vagy elromlik az önindító akkor nem tudod beindítani a motort.

2010. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Malaguti biztos kényelmeseb lehet de én ink az apriliát venném meg nekem az jobban bejön meg sztem ahhoz jobban lehet találni alkatrészt elég sok van belőlük eladó
2010. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... Nem SR-t írt a kérdező hanem RS-t
2010. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én a speed motorra gondoltam (rs 50)de azért kösz a válaszokat
2010. jún. 5. 13:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen RS
2010. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha már ezt se tudod eldönteni, akkor már teljesen mindegy...
2010. jún. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én jól irtam csak félrenézték.. -.-"
2010. jún. 6. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!