Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Személygépkocsi teteje havas...

Személygépkocsi teteje havas azért büntetnek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 11:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%

Bas.od amennyi hó lehullik a menetszéltől annyit kapsz a fákról,kamionok nyergeseiről ,busz tetőről is. Az sokkal veszélyesebb amikor az ablak meg a lampa nincs letakarítva.


Egyébként büntet a havas tetőért a rendőr,én tavaly május 8. Án kaptam egy csekket miatta. Augusztus 20.án lesz idén erre vonatkozó nagy razzia,akkor nagyon takarítsd le !

2018. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem büntetnek érte , nekem is havas a kocsim teteje , nem izgat nem vának meg érte alapol fel se érném e tetőt meg össze se szeretném cseszni a fényezést . Követési távot aki be tartja annak semmi baja nem lesz ha le csuszik a jég a kocsirol mert nem vágja orba a kocsiját , aki bele megy a másik hátsójába az meg is érdemli .

Aki irkálja , hogy büntetnek az nem közlekedik valami sürűn itthon . Probáljanak meg az ilyenek egy furgon tetejét le takaritani , kössz a 3.5 méter magas furgon tetejére nem próbálok fel mászni .

2018. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Ma mondták rádióba hogy büntetnek érte nem tudom mennyire valós de rádió 1-en mondták reggel
2018. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja az más! A Szabó családban bemondták, akkor büntetnek.
2018. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem büntetnek, noha véleményem szerint veszély forrása lehet. Főleg, ha az alja megolvad, ráfagy a tetőre, aztán menet közben újra felolvad, és nagy táblában repül le a kocsiról. Találkoztam már ilyennel, és olyankor jó, ha libero van az emberen. :-))
2018. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kamionról ,buszról és magas homorú tetőfelületről olyan kemények büntetnek ,főleg külföldön hogy csak na :)

Nem tudom ,egy kis személykocsi esetében kinek érvágás ez a 15mp friss hónál ,kicsit vizesebb hónál pedig mondjuk 3 perc körbe egy kocsit.

Igen kamion és egyébnél úgy büntetnek mint a sicc.

kicsit megoldva ,középre gyűlik ,ráfagy ,méteres több (tíz) kilós táblák is ,nyom egy jobb féket és előre ,oldalra az éles ,több kilós repülő jégtáblák csúnyák :) De a legtöbb kamionos az ipari parkokban felmegy és lelöki ,ennyi...

2018. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16-os

Jaja, csak úgy lelököd a kamionról a havat és jeget. Kérdés hogy hogyan. Illetve ha valami csoda folytán fel is tudsz mászni, hiába kapirgálod a vastag jeget.

Vasárnap reggel úgy le volt fagyva a néhány napja parkoló autóm víz és hó egyvelegével, hogy 20 perc motorjáratás és kapirgálás után sem tudtam elindulni vele, hogy normálisan kilással (olyan vastag jég volt, hogy nem lehetett kaparni). Örültem, hogy a szélvédő végre letisztult kicsit, az autó többi része gondolhatod, hogy már nem érdekelt.

2018. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!