Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha DT50X vélemények!?

Yamaha DT50X vélemények!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy Yamaha DT50X szeretnék venni!

És mindenkitől várok véleményeket akinek van ilyen motorja!

(teljesítmény, gyorsulás, végsebesség!)


Ha vennék akkor nem szeretném agyon tuningolni!

És még az hogy a Szervizben lehet áttétet cserélni! mert ha kisebb az áttét akkor valamivel nagyon a végsebesség nem igy van ??


2010. jún. 4. 19:16
 1/6 anonim válasza:
Szia! nekem is van egy, nagyon jó motor, van benne erő. nem is kell megbütykölni. Csak ajánlani tudom neked
2010. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ugyan ez a kategóriájú motorom van, nem DT, de 50es supermoto. türelmetlen voltam, ezért kértem 50est, de nem bánod meg, ha vársz még1 évet, és veszel 125öst. ugyanis egy 50-es teljesítményétől nem fogsz lehidalni, elég gyengék. és felülről húznak, mivel 2üteműek. faluba megfelel, meg városba, terepen se rossz, a hátránya csak az, hogy gyenge, és nem túl gyors (az egyik 50es se). esetleg átcsináltathatod 70esre, de nem éri meg. sokba kerül, és csak a baj van vele. énis szeretnék 125öst.


még az áttételekről: ha hátra teszel nagyobb kereket, jobb lesz a gyorsulása, kisebb végsebességgel, ha kisebb fogaskereket, akkor meg a végsebessége lesz nagyobb. de romlik a gyorsulás.

2010. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is gondolkoztam a 125-n de nekem bőven elég az 50-es is faluba furigázni meg max 10-20 km-menni hosszabb távon!

2010. jún. 7. 15:31
 4/6 anonim válasza:
Hát azzal szerintem a végsebesség nem is de cseréld le rajta a pélót..valószinüleg jobb lesz
2010. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ahogy gondolod, de szerintem gyorsan kinövöd az 50est. és nem is olyan megbízható hosszútávon a 2t, mint a 125 4t. hogy a kérdésedre válaszoljak, az 50esek közt jó moci, de hanyattesni nemfogsz vele :D örülök, hogy ilyenben gondolkozol, és nem az 50es kerekesszékeken :D (azaz robogókon)
2010. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem még nem volt ilyen motrom, de én is nagyon szeretnék. Nagyon jó néz ki, youtubon néztem videokat és sebessége se rossz és még csak nincs is tuningolva. Nekem nagyon tetszik, de az egyetlen NAGY gondom vele, hogy piszokdrága. 2600 Euért. Nem tudom... Ha van rá pénzed, akkor vegyél. Sok sikert!..
2010. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!