Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik megbizhatóbb márka:...

Melyik megbizhatóbb márka: Toyota, Mazda, Hyundai?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 13:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
68%
Én Toyota párti vagyok. A Mazda jó autó de baromi gyorsan és durván rozsdásodik sajnos
2018. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Márkákat megbízhatóság alapján rangsorolni nem célravezető. Típusokat már inkább, de azzal sem leszel sokkal okosabb. Minden márkának vannak jobb és rosszabb típusai megbízhatóság szempontjából, tehát több konkrétum kellene. De ebből a háromból szerencsére mindegyik elég megbízható modelleket gyárt nagy általánosságban.

De ne erre keresd a választ, mondj konkrét típusokat, konkrét motorváltozatokkal, mert például a Toyota Avensis is egy nagyon megbízható autó, ha nem az a dízelmotor van benne, ami pont problémásabb az átlagnál, és ezért kerülendő.

2018. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Toyota
2018. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha benzines autókról van szó, akkor ez kb pont az a 3 márka, amivel nagyon nem lőhetsz mellé. Dízelből egyedül a toyota 2.2 D cat motort kell kerülni a többivel nincsenek nagyon problémák.
2018. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nehéz eldönteni, hogy Honda vagy a Toyota-e az első. De ebben a felsorolásban Toyota.

A listára feltenném a Mitsubishi-t és a Kia-t is.

2018. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés.
2018. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tényleg hülye kérdés, mert a márkák megbízhatósági sorrendje csak átlagon alapulhat. Hiába mondjuk, hogy a Toyota a legmegbízhatóbb, ha veszel egy eltitkolt vízkáros autót vagy hasonlót, akkor a legrosszabbakra számíthatsz a legjobb márkától is.
2018. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ez a három kb egy liga. a mazdák viszont rohadnak, nagyon.

egyébként kia-hyundai egy alom

2018. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki Toyotát hajt, többedik generáción keresztül. Feleségem a második Yarisát "fogyasztja", műszaki vizsgákon és kötelező karbantartások alkalmával lát csak szervizt, én Corolla után Avensisre váltottam, közel háromszázezret tettem bele, úgy adtam el különösebb hiba nélkül, jelenleg új kombi Aurist hajtok, itt még nem is lenne ildomos hibát keresni, de nincs is. Nálunk nagyon bevált, viszont azt tudni kell, hogy egyik sem volt diesel, vvti és valvematic szívóbenzin motor volt/van mindegyikben.
2018. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hyundai eggyel lejjebb van, mint a Toyota, Mazda. Nekem eddig 1nissanom és 2 Mazdám volt. Következő kocsi Mazda, Subaru,Toyota,Kia 4esből fog kikerülni. Tény, hogy a Toyota nem rohad annyira mint a Mazda de azt még jobban

lopják...

2018. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!