Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok egy...

Milyen autót ajánlanátok egy 22 éves fiúnak 37 kw-ig?

Figyelt kérdés
Most csinálom a jogsit, és ideje elgondolkodnom rajta, hogy milyen autót szeretnék. Nyilván vannak elképzeléseim, de szűkíteni kell a határt 37 kw alá. Ennek oka az, hogy nem szeretnék sokat költeni biztosításra. Előre is köszi a javaslatokat!

2017. dec. 30. 15:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez az infó jól jött :)

Én biztosítási táblázat alapján néztem, de pontosan ugyebár kalkulátorban nem tudnám még helyre közel se kiszámítani, mivel nincsenek meg hozzá egyenlőre az adataim. Haver amikor mondta, hogy 120-at fizet évente a 88 kw-os autóért én teljesen lehidaltam. Én nem szeretnék ilyet sokat fizetni a "semmiért". Ő velem egy idős, 5 éve van jogsija, és úgy látom a IV. kategóriába tartozik.


0-37 kW közötti gépjárművek

38-50 kW közötti gépjárművek

51-70 kW közötti gépjárművek

71-100 kW közötti gépjárművek

101-180 kW közötti gépjárművek

180 kW feletti gépjárművek

2017. dec. 31. 10:42
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Lehetséges, hogy ő nem használt kalkulátort és lett volna sokkal olcsóbb neki...
2017. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
30%
Pontosan. Kalkulátorral számoltam én is.
2017. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!