Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves fiúnak milyen choppert...

17 éves fiúnak milyen choppert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
nem vagyok otthon a témában, kérlek segítsetek. Árakat, honlapokat, ha tudtok írjatok. előre is köszi.
2010. ápr. 15. 14:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
www.kepesmotor.hu-n nagy könnyen találni fogsz.
2010. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! további válaszokat is várok:)
2010. ápr. 15. 14:28
 3/21 A kérdező kommentje:
ja igen bocsánat azt elfelejtettem mondani, hogy új motorok érdekelnek, nem a használtak :)
2010. ápr. 15. 14:32
 4/21 anonim válasza:
2010. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
jól nézzz kiiiiiiiiii :D
2010. ápr. 15. 15:04
 6/21 anonim ***** válasza:
inkább vegyél használtan egy normális márkát mnt újonan 1 kinai szakadványt!!!Azt fogod észrevenni hogy többet szereled mnt motorozol vele meg szétesik alattad!
2010. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
neked meg kéne egy helyesírási könyv... másrészt használtat nem szeretnék, mert a használtal isten tudja mit csináltak...
2010. ápr. 15. 20:00
 8/21 anonim ***** válasza:
hát szerintem még akkor is több esélyd van hogy jót fogsz ki mint hogyha tutira veszed a sz...t
2010. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Tegnapi 14.48-as vagyok.

Azért linkeltem be, mert gondoltam, hogy tetszeni fog. Külsőre valóban tetszetős, de én sem venném meg. Nekem Yamaha Viragom van, imádom, használtan vettem. Annyit fizettem érte, mintha újonnan vettem volna az utánzatát a Kymcotól.

Sosem bántam meg.

Én is inkább azt mondom, hogy használt, de jó márka legyen, mint új utánzat. Te még nagyon fiatal vagy, ezért könnyen bedőlsz a külcsínynek. Mint mondjuk az általam belinkelt képnek!!!

Hallgass a tapasztaltakra, olyan motort vegyél, ami bevált márka (Honda, Yamaha, Suzuki), és amit rendszeresen látott szerelő. Nem fogod megbánni.

2010. ápr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor vegyél új fost.


Mit kérnél ha választhatnál?


a: 5 éves fekete Rolls-Royce Phantom amiben egyszer dugtak


b: egy teljesen új, makulátlan áaapotú Suzuki Swift a kedvenc színedben.

2010. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!