Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinek tapasztalata dieselm...

Valakinek tapasztalata dieselmotoros kínai robogókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nézegettem ezeket a Keeway, Kymco, Aprillia, stb robogókat, kis 50ccm- es kétütemű diesel motorokkal.

Az érdekelne, mennyire megbízhatóak, mennyire ajánljátok?

Hidegen télen is könnyen indulnak?

Elvileg nem lehet olyan rossz motor bennük, hisz mercedeslicences motor van bennük (CDI).

Valakinek tapasztalat?


2017. dec. 24. 13:24
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Nézd csaj meg, h igenis h létezik! :)


[link]

2017. dec. 24. 16:38
 22/37 A kérdező kommentje:
1000- es seift blokk most pont nincs s fészerben, azt a szomszéd boldogítására már felhasználtam. Tudod mire?
2017. dec. 24. 16:39
 23/37 D. Brasco ***** válasza:
100%
Csak nem a hókotrós sószórós lánctalpas önjáró talicskádra?
2017. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Én 50-es robogómba Ferrari tdi motor van, 50-es létére csínyán kell bánni vele, mert gyűri az aszfaltot különben.
2017. dec. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Tudom, butaság most, h ebben áll a dupla 1000- es swft motor, mert nincs hó. De majd eljön az én időm is. Amúgy a földlabdás fagyott földből fenyőkiszedőben is pont ilyen motor van duplán, csak az nem 1000- es swift, hanem 1,9 Tdi- csipsz tuninggal, természetesen hajtóműáttételeken oldható tengelykapcsolóval felszerelt önjáró puttonyos talicskámon is, természetesen biciklicsengővel a kormányon, h legyen mivel rádudálni a szomszédra, h jönni találna irigykedve az 1000- es swiftjével.

De ez egy másik téma. Mostanában nem építettem ilyen járművet, most a diesel keeway robogóra gyúrok. Csak kicsit még gyűjtök rá, gondoltam kikérem a fórumtársak véleményét, kinek milyen tapasztalata van a diesel robogók ügyében.

2017. dec. 24. 17:07
 26/37 A kérdező kommentje:
Ferraribis gyárt robogókat? És az is tédéi? :)
2017. dec. 24. 17:42
 27/37 anonim ***** válasza:
Igen gyárt, csak kínaiban, a ferrari f12 tdi koppintása a Qianjiang 50-es f12 cdi-tdi soros monohengeresének.
2017. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 D. Brasco ***** válasza:
2 ütemű dízel wankel motoros robogót láttam a multkor biturbóval kompresszorral....olyan kell neked!
2017. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Az én motoromra MTZ-motor lett rászerkesztve. Kicsit zajos, meg füstöl de megy. :D
2017. dec. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező: Nem, nem létezik dízel robogó. Ha olvasnád a válaszokat, akkor már az #5-ös válaszoló leírta neked, hogy mit jelent a CDI rövidítés. De igazából lényegtelen, mert ha valaki elkezdene dízel motoros robogókat gyártani, akkor senki nem venné meg őket, mert a pótalkatrész méregdrága lenne hozzá és nehezen beszerezhető, pláne ha kínai cég gyártja őket.
2017. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!