Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinek tapasztalata dieselm...

Valakinek tapasztalata dieselmotoros kínai robogókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nézegettem ezeket a Keeway, Kymco, Aprillia, stb robogókat, kis 50ccm- es kétütemű diesel motorokkal.

Az érdekelne, mennyire megbízhatóak, mennyire ajánljátok?

Hidegen télen is könnyen indulnak?

Elvileg nem lehet olyan rossz motor bennük, hisz mercedeslicences motor van bennük (CDI).

Valakinek tapasztalat?


2017. dec. 24. 13:24
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Honnan van itt ennyi TROLL?

Itt rendezitek az éves TROLL- találkozó soron következő éves összejövetelét? Mind az egy hasznos válaszolónak megy a zöld pacsi!

Továbbra is várom a tapasztalatokat.

Egy kérdés még megfogalmazódott bennem. PDF- szűrő ezekre is kötelező, h átmenjen a vizsgán? Mert sokat rövidtávoznák vele, ami most nem számít rövidnek így bicóval pl elmegyek boltba, vagy piacra, de a dieselnek azt hallottam ez nem tesz jót, pláne h PDF- es.

2017. dec. 24. 14:36
 12/37 anonim ***** válasza:
80%

Nekem van ötvenes dízel robogóm. Iszonyú jó, csak vigyázni kell vele, mert a nehézpótkocsit amikor ráakasztom, nem látok hátra. Ilyenkor nagyon nehéz tolatni vele!


De egyébként nagyon zsír, autópályán a szuzukikat előzöm vele, iszonyat nyomatéka van.

2017. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Na végre egy értelmes válasz. :)

Azt nem tudtam, h van bennük lükverc is.

Komolyan pótkocsit szoktál vontatni vele autópályán?

Nem fogyaszt így sokat?

Amúgy lehet kapni olyan visszapillantót, mint a lakókocsisok szoktam felrakni, szoktam látni, mikor jönnek a búcsúsok. Lehet halászni náluk a céllövöldében. :)

2017. dec. 24. 14:43
 14/37 anonim ***** válasza:
88%

Kínai.

Dízel.


Ez a két fogalom külön-külön is botrány nemhogy egyben.

Ha elfogadsz egy jótanácsot semmi járművet ne vegyél meg ami kínai,teljesen mindegy éppen miről mit koppintanak.

Ezek ipari hulladékok barátom.

Jó oké olcsó,lóvéd meg nincsen megértem.

Szerintem biciklizz tovább.

2017. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
97%

"Navégre egy értelmes válasz"


Original agyatlan gyökér vagy😂😂😂😂😂😂

2017. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Te vagy az agyatlan gyökér utolsó!

Menj TROLL- kodd szét más kérdését, te TROLi!

2017. dec. 24. 15:02
 17/37 A kérdező kommentje:
Az a baj a biciklivel, h azon fázok! Ezért akarok ilyen diesel rovogót venni. Igaz, a fűtése gyengébb a dieselnek, de majd veszek fel sapkát!
2017. dec. 24. 15:03
 18/37 anonim ***** válasza:

Haljakmeg nagyon jó, nekem is van egy LengLong, csak 125-ös. Ebben már van erő, meg nyomaték. A maxxmotion dieselt szereti a legjobban, attól olyan jó fekete füstje van neki. Az enyém még nem pdf-es, csak simán doc van rajta. Hidegen is jól indul, csak várni kell hogy végig izzítson.

Van hozzá orosz roots feltöltő is, csak még nem raktam rá. Attól fog csak menni igazán.

2017. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 D. Brasco ***** válasza:

Nagyon menő te vagy az?

Tudhatnad hogy csakis dupla 1000-es swift motoros blokkal szabad robogot venni!

2017. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

1: Nem létezik olyan, hogy dízel robogó.

2: Kínai, szóval nem fogsz hozzá kapni pótalkatrészt.

2017. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!