Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire üzembiztos egy simson?

Santiego007 kérdése:

Mennyire üzembiztos egy simson?

Figyelt kérdés

S51-es enduro pl.

Rendesen fel van újítva,

Milyen gyakran kell szerelni őket általában?


2010. jún. 2. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem s51-es volt és általában a tömítésekkel volt gondom, kifújt a kipufogónál , karbinál csöpögött a benzin, a blokkból is néha csöpögött az olaj.

Sok simson többször van szerelve mint használva, attól hogy fel van újítva még nem biztos hogy jó, lehet hogy szarul csinálta meg a szerelő, vagy csak kamuztak és nincs is felújítva csak vettek rá egy hengert. Az alkatrészek is elég gagyik, nem bírják sokáig, pontatlanok, a fémeken rajtahagyják a sorjákat...


Nekem pár évig volt szimóm és sokat volt szerelőnél, nem rég adtam el poton pénzért, de még így is jól jártam mert voltak hibái amiről tudtam és lehet hogy olyan is volt amiről nem tudtam, csak akkor derült volna ki ha szétszedem darabokra, és ha megcsináltatom akkor a gatyám is rámegy( így is ráment).

2010. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy lett felújítva. Én egyszer nagyon belenyúltam egybe. Kiderült, hogy legalább 3 különböző használt motorból lett összegányolva. Ettől függetlenül soha nem robbant le, többször mentem vele 40-50 km-es távokat. Több odafigyelést, szakértelmet, karbantartást igényel, mint pl. egy japán motor, de ettől függetlenül szerintem nagyon jó, megbízható. Én szerettem.
2010. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!