Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan autó, ami kicsi de...

Van olyan autó, ami kicsi de nagyon biztonságos?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek pl a Volvok mert biztonságosak, viszont mind akkora csatahajó hogy nem akarnám vezetni..

A kis autók tetszenek méretre, régi ezres swift, corsa, ilyesmik.

Van ilyen nagyságú autó, ami mellé nagyon jól felszerelt biztonsági szempontból?


2017. dec. 12. 12:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#9

Sajnos sok baleset érte már a szeretteimet autóban, és engem is 1-2 kisebb, nekem fontos, hogy biztonságban legyek.

Az is hozzá tartozik, hogy felénk sok a vad, és ugyan alapvető, hogy első út előtt rakom is fel a vadsípot, nem szeretném otthagyni a fogam az első arra tévedő szarvas miatt..


#10

Igen, igazad van!

Tulajdonképpen amire kell, arra szuper kis autó a swift, olcsó, igénytelen, stb, viszont egy igazi papírsárkány, nem nagyon véd..

A nagy autók ilyen szempontból előnyösebbek, de eddig ahányszor vezettem kicsit is "nagyobb" autót (értsd: kombi focus és hasonlók), borzasztóan éreztem magam, hogy minek nekem akkora hodály, nem éreztem hogy hol van az úton, macerás vele a közlekedés, stb.

2017. dec. 12. 16:16
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor ebben különbözünk eléggé :)


én meg a kis opel corsa méretű autókat nem érzem.

szeretem a nagy dögöket, nagy álmom egy bálna merci.

de vezettem már batár nagy amcsi grand cherokee-t is, na azt meg tudnám szokni, csak ne kelljen tankolni :)

2017. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12

Hű, azokat imádom, minden nyáron megyek amerikai autós találkozóra, kicsit csorgatni a nyálam :) De nem vezetném őket :D

2017. dec. 12. 17:12
 14/15 anonim válasza:

Lehet, hogy nem hiszed el, de pl. a Pug 207-es.

Már 2006-os évi bemutatásakor 5/5-ös törésteszt.

Csak úgy megsúgom, hogy az 1998-ban bemutatott A6-osnak

mindössze 5/3-ast adtak...

Ha ez a kis kategóriában nem biztonságos autó, akkor mi az

ami igen? Érzed, hogy súlya van az autónak, a 2007-es autókatalógus szerint 1150 kg üresen. Régi középkategóriás autók nem érték el az 1 té-t...

2017. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

BMW 316i, 2006 előtt 4csillag, 2006tól kezdődően 5csillag. Nem egy olcsó kocsi, de biztonságos.

Toyota yaris szintén, illetve az VW Polo V szériája is megkapta az 5 csillagot. VW Beetle, Golf V, H Astra, mind nagyon jók

2018. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!