Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A zselés vagy a savas akksi a...

A zselés vagy a savas akksi a jobb robogóba?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miért?
2010. jún. 2. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
A zseles jobb es dragabb. A sav helyett zseles allagu elektrolit van benne. Hosszabb az elettartama es nem kell gondot viselni rola. Hatranya, hogy dragabb.
2010. jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mind1, vízre jobb a zselés pl elektromos csónakmotorhoz...
2010. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A zselés akksit nem viseli meg a hideg. Ez előny hogy pl kint parkolsz.
2010. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem semmiképp se vegyél zselés akksit, eleinte lehet jobban indulna vele, de nem bírja a hideget, és hamarabb tönkremegy, de én úgy tudtam hogy már nem is nagyon lehet kapni zseléset
2010. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én az eladó akksik között több zseléset láttam mint savasat.

Nem tudom hogy mi az előnye a savas akksiknak mert az autókba csak azt használják, de nekem robogóm van és érdekel hogy milyen akksit érdemes venni bele mert ezekbe mind a 2-t szokták használni.

2010. jún. 4. 20:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Autoba is van zseles, csak jo draga. Es azert nem is vasaroljak az emberek. En riasztokat szerelek es 12V7Ah akkukat hasznalok. A zselesek bezzeg 6,7,8 evet is kibirnak.
2010. jún. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha a motoromha 4A-s akksi kell és én 5A-sat veszek akkor tönkrevágja a világítást önindítót stb?

Mivel jobb?

2010. jún. 5. 07:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Minél nagyobbat veszel, annál jobban szereti a rendszer, mert több energia van benne. Csak kérdés mekkora fér be.
2010. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
thx.
2010. jún. 5. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!