Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet az oka, hogy az autó...

Walk w1th mee kérdése:

Mi lehet az oka, hogy az autó meleg időben észrevehetően gyengébb?

Figyelt kérdés

Nyáron a 320d-m akkor is megy,sőt nagyon is jól ,de..eljött a hideg időszak,észrevehetően jobban megy,agresszivebb a gázadásnál váltás-motorpörgetésnél...

mi ez ?? melegben nyáron meg nem annyira,mitől van ez?


2017. dec. 3. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Koszos az IC-d. Hideg levegőben több az oxigén ezért megy jobban minden turbós motor hidegben.
2017. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
50%
Vegyél egy rendes autót. Pl Peugeotot.
2017. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tothp ***** válasza:
A motornak 1 kiló benzin elégetéséhez kb 16kiló levegő kell. A meleg levegő ritkább, tehát könnyebb. Többet kell beszivni belőle a megfelelő keverési arányhoz. Ezt a mondern autók elvileg lekövetik.
2017. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

rendes autó?Peugeot?

a francia maradt volna inkább a parfüm gyártásnál vagy minél,te jó ég,tudtam ha kiirom ezt a kérdést akkor jönnek majd a bmw gyalázó emberek akik majd jól megmondják hogy a Peugeot és a G astra a legtutibb autó

2017. dec. 3. 12:46
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem,hát ez nagyon szivás:D az 1.6os audim is igy reagál mondom ez mi lehet.
2017. dec. 3. 12:48
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi az az IC? Én megtudom tisztitani? vagy kérjem meg a szerelőt rá?
2017. dec. 3. 12:58
 7/12 anonim válasza:
46%

Igen, a német romok mind ilyenek. Vegyél Fiatot, vagy Daciát.



.

2017. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Lehet fikázni a francia autókat, de motorikusan sokkal megbízhatóbbak mint a német.

És ezt vissza lehet vezetni 50 évre visszamenőleg is :)


Elég csak megnézni az autósportot..

franciák régen nagyon jók voltak rallyban, f1-ben, míg a németek sorra döglöttek le..


ezt a színvonalat sikeresen átvitték a személyautókba is.

egyedül a régi gyenge szívó diesel német motorok jók

2017. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez törvényszerű, hogy hidegben erősebb a motor, mint melegben. Csakhogy ez normáls körülmények között gyakorlatilag észrevehetetlen, tehát te nem fogod azt észrevenni, hogy 0 fokban jobban megy az autó, mint +30-ban. Szóval vagy valami történt az autóddal, hogy ilyen feltűnő a változás, vagy szuperképességeid vannak.
2017. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Tejoeg tudtam hogy jön egy béembés aki annyira ismeri az autóját hogy nyomni kő a gázt azt oszt megy.
2017. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!