Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Generátor hiba, székedre, Bmw...

Generátor hiba, székedre, Bmw E46. Meddig tudok menni csak akksival?

Figyelt kérdés
Mennyit tudok menni ha rossz a generátorom és fullra feltöltöm az aksit. Világítást nélkül. Max az ablakfütést nyomom néha be. Hány km-ert. Lesz egy kamionakksi a csomagtartóba segitségnek. 2 óra út lenne.
2017. dec. 2. 01:13
 1/8 crudy ***** válasza:

Nincs ember ezen a k**rva foldon aki megmondja h mennyit mesz el vele. Mekkora aksi? Mikori aksi? Milyen allapotban van? Milyen bmw? Hegynek fol vagy le mesz?


Jut eszemebe, valaszolj nekem egy kerdesre. Milyen autot vegyek?

2017. dec. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Örülj, ha az utca végére ki fogsz érni.

Az önindító rengeteg áramot felvesz az akksiból, utána pedig üzemelnie kell a motor vezérlőt, ha benzines akkor szikrát a hengerekbe, jeladóknak feszültséget stb. Jobban jársz, ha meg se próbálod.

2017. dec. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 crudy ***** válasza:
Meg csak most olvasom, ket oras ut? Eselytelen.
2017. dec. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"székedre". Ez mi?
2017. dec. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szénkefe elírta a telefon. Bmw E46 2ezres dízel. 80 ah akksi
2017. dec. 2. 07:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Világítás, minden fogyasztó nélkül simán elmész 2 órát vele..
2017. dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A két órában én nem vagyok biztos, nem tudom mennyi áramot vesz fel az ECU,komfort elektronika és a többi hülyeség. Régi mechanikus adagolós dízellel kimennél így a világból, de ezzel szerintem 1 óra tuti megvan, a kettő már igen csücskösen.
2017. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is szállt már el a generátorom. Dízel autóm van (nem őskövület, modern CR-dízel.) 40km-t világítással (sötétben muszáj volt) autópályán vígan elgurult a 77Ah-s akkuval.

2 órás, akár 150-200km-es utat én nem mernék így bevállalni. Lehet hogy elmenne ennyit, de ez nekem kvázi orosz rulett kategóriának tűnik. Vagy ott marad az út szélén, vagy nem.

2017. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!