Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vizes a gumiszőnyeg...

Miért vizes a gumiszőnyeg alatt a szövet?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem az autót és most vettem észre(2 hete esős napok után).Mitől szokott beázni?
2017. nov. 25. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Lyukas karosszeriatol es/vagy feneklemeztol, sz*rul beragasztott szelvedotol, rossz ajtotomitestol, meg kismillio mas dologtol.


Szerintem teged atvertek...

2017. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk vannak törésre utaló nyomok,de piaci ár alatt vettem az autót.
2017. nov. 25. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Vízelvezető csatorna szeret eldugulni,elég macerás a tisztítása,pont ezért el sem végzi a magyar.

Persze kérdés hogy mikori az autó mert egy időszámításunk előtti ócskavas bárhol beázhat,akár egy az egyben beverheti az elsőkerék a doblemeznél

2017. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2000-es golf4-es
2017. nov. 25. 12:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Pfff... hat az mar kb. akarhol lyukas lehet. 'Piaci ar alatt' = azaz meg a tulaj is tisztaban volt vele, hogy roncs az egesz.


Sok sikert a tovabbiakhoz.

2017. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem roncs mert németországba jàrt ki vele dolgozni. Amúgy nem az volt s kérdés hogy mennyire rossz hanem,hogy szoktak beázni.
2017. nov. 25. 16:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Haver,ennyi erővel azt is kérdezhetnéd,hogy szokott elromlani az autó motorja.

Hibakeresés nélkül ezt sem tudod meg.

Namost online hibakeresésről még nemhallottam

2017. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vidd el karosszériáshoz, ő majd megmondja, hogy hol ázik be.
2017. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég sanszos, hogy szét van rohadva a küszöb környékén.

Én '99 VW polot néztem meg most, az a balelső sárvédőnél, és küszöbnél volt rohadva. Meg az ajtó elején, ahol a sárvédő is.

Szépen jött be a víz.

Attól mert valaki jár egy ronccsal, attól még az nem biztonságos, csak nem tudja, hogy milyen veszélyben van.

2017. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!