Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízelmotornál ilyenkor mi a hiba?

Dízelmotornál ilyenkor mi a hiba?

Figyelt kérdés
Kicsit ilyen sziszegős csattogós hangot ad az alapjárati kerregés mellé párhuzamban, de csak hidegen. Azt vettem észre, hogy eddig egy tankkal el tudtam vele menni 1000-1100 km-t is, mostmár csak 7-800-at, és nem a hideg miatt, mert múlt ősszel/télen szerintem nem evett ennyit. Menni megy, azzal nincs gond.

2017. nov. 23. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehéz beazonosítani a leírtak alapján a problémát. Nekem a generátorom lett csapágyas, asnnak volt ilyen idióta hangja.
2017. nov. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy olajszintet nézzél már!
2017. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemrég néztem, a nívópálca asszem az aljától számítva 4 beosztásos, és félig van elvileg az olaj. Nemsokára mondjuk olajcserés lesz, 1-2 hét múlva kellesz.
2017. nov. 23. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor lehet érik az a csere. Ha utána is csattog pattog lehet hogy hengerfejes kezd lenni, nézd meg van ilyen habos kicsapódás a nívón vagy a kiegyenlítőtartályban vagy füstöl e fehéren illetve nézd meg az olajbeöntö sapkát ha leszeded jön e ki gőz onnan. A többi lehetőség még lehet adagoló előtöltés van elállítódva vagy detonációs égés kezdődött de az elég hangosan csattogna és nem feltétlen csak alapjáraton
2017. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem üzemanyagrendszer lesz. Nem tudom adagolós,pd,vagy cr rendszer.

A kerregés valószínű a dusitás hidegen.

2017. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, HDI amúgy.
2017. nov. 23. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!