Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert löki az a 210 es babetta...

Miert löki az a 210 es babetta az olajat a kettes fokozathoz?

Figyelt kérdés
Kicsereltem nemreg benne a szimeringeket. Az osszeset serulesmentesen sikerult berakni a motort jol raktam ossze (csinaltam mar ilyet) de az uj szimering is ereszti az olajat at a valtopofahoz ezaltal nem tapad be es nem indul. Ilyennel meg nem talalkoztam hogy az uj szimering is eresztene az olajat. Valaszokar elore is koszi :))

2017. nov. 22. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyennel még én se.

Én megpróbálnám kivenni a szimeringet,a kis rugó ami benn van a szimeringbe összébb tekerni a toldásnál. Így talán jobban ráfeszül a tengelyre.

2017. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aut elfelejtettem kérdezni,lehúzóval szedted le a ledkereket? Mert sokan agyonverik úgy hogy görbül a f.tengely és üt.Azért is engedheti.
2017. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze lehuzoval


Koszi szepen mindenkinek ujraszimeringeztem most nem ereszt de van egy masik problema :D a konnyupofa forog csak nem tapad be rendesen ahoz hogy megforgassa a nagy dobot ezaltal a bordasszijat stb

Viszont ha hatrafele gurulok vele akkor nagyon szepen elkapja es forgatja a nagy dobot

Mi lehet a baj? :/ mert elorefele kene hogy elkapja nem hatra

2017. nov. 23. 16:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Forditva beszerelt szabadonfuto lehet?
2017. nov. 23. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:

1illetve2. Válaszoló vagyok😆


Az a baj,nekem kb 23éve volt ilyen bóbitám,már csak foszlányokba van meg a fejembe.

Ha jól emléxem,a hátsó dobot rosszul raktad össze.Ez ugye nem rugós mint az első,hanem mehanikus.Van benne egy darab,ami fordítva is beilleszkedik.De lehet hogy az egész szerkezet.Az biztos hogy valami fordítva van,akkor fordul meg az áthajtás.


Szimeringezni nem kell ujra,ha nem sérült a gumi.Elég ha a szimeringbe lévő rugón feszítessz.


Átmenetileg,gyors problémamegoldásra amúgy van 1 trükk.Egy marék gipsz,vagy krétaport nekivágsz.Az felszívja az olajat,és tapadnak a pofák.Persze ez kókány munka,vészmegoldásnak jó,ha pl.a negyedik faluba vagy,és nem indul a szamár😊

2017. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Blokkba minden jo volt sehol egy elmozdulas megneztem

Fingom nincs hogy a konnyupofas dobban mit rakhattam forditva :D koszi szepen

Ohm azt nitrohigitoval csinalom de veszmegoldasnak tokeletes :D

2017. nov. 23. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Konnyupofanal volt a gond?
2018. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!