Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » V12 bmw 750i motorokról vélemény?

V12 bmw 750i motorokról vélemény?

Figyelt kérdés
Driftre e36ba
2017. nov. 14. 22:44
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nem sokat érek ezzel a videóval..


Majd nyilván meghirdet valaki olyan h v12 kocsi azt elmegyek amugy vicceltem 316.. sok ertelme lenne.. van mas v12 e36 amugy is, megint okos voltál

2017. nov. 14. 23:43
 12/25 A kérdező kommentje:
Hozzá ertők irjanak koszi
2017. nov. 14. 23:44
 13/25 crudy ***** válasza:
Hát a videó arra jó, hogy elmondják h nem a motorra kell költeni. Legyen tisztességes, rendben, de nem az a lényeg. Nem tudom mennyiért dobálják azt amit meg akarsz venni de ha nagyon olcsó és nincs szétrugva akkor vedd meg és a motort cseréld el pl amit mondták, egy háromliteresre. Sorhat, ~200 ló, könnyen bele is megy és még nem fog ülni az autó orra sem. Kész.
2017. nov. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Én nem egy havoncsúszkálós csapatós autót szeretnék építeni/venni, hannem egy driftautót.


Nem kell motorra költeni. Ahoz képest még is egy m3-as rallyautóval nyomatták ami kb 350Le...

2017. nov. 15. 01:45
 15/25 crudy ***** válasza:
Nem nem, az egy gyári m3 sport evo3 ami kb 240 lovas volt. De amit mond az igaz a pályás drift autókra is. Legyen egy alap motor minden tuning nélkül 200-300 ló között. Úgyis ki lesz belezve, jó sok súlytól megszabadul. A riporter, Vályi István most rakott össze egy csapatós autót. Egy 94es c280 merci. sorhatos 180 lóval. Leszedte róla a kipufogót és kb ennyi a motorikus teljesítmény növelés.
2017. nov. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Láttam... de én nagyobb kategóriákba gondolom.. Semi/pro és ott azért 300-500 le között megy a dolog
2017. nov. 15. 03:13
 17/25 D. Brasco ***** válasza:

Mondjuk teljesen hihető hogy semipro-rol beszélsz meg 300-500lóerőről,es aztán a gyakorira feljössz meg kérdezni hogy ezt lehet amit te akarsz meg mennyibe kerül.......

Te nem az a kretén vagy aki a múltkor még ladába akart V8-at befaragni ugyanigy driftre???

2017. nov. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nem en vagyok... de lattam mar v8as ladat is... es nem kretenseg vlmt megkerdezni mert gec**ire nincs kiirva sehova amit szeretnek
2017. nov. 15. 08:39
 19/25 anonim ***** válasza:

"Leszedte róla a kipufogót és kb ennyi a motorikus teljesítmény növelés."


Mérés történt e a levétel előtt és után? Ha nem, akkor nem biztos hogy nőtt a teljesítmény, sőt lehet hogy csökkent is.


Na de a témához..


V12 az szopó. Túl nehéz, túl bonyolult az a motor ehhez a műfajhoz. Az ha megindul valamerre akkor győzzed terelgetni. Max V8-at szoktak beletenni driftre, de ha csak BMW-ben gondolkodunk akkor sorhat + turbó. Persze oda lesz a spontán gázreakció, de meg kell tanulni így kezelni a gépet. Ha ez nem fekszik akkor jöhet egy M-es motor, mármint M5 (E34) sorhat.

2017. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha belefér, mert van akkora hely, akkor is szét kell faragni a motorteret. Teljesen máshol vannak a tartóbakok stb. Hűtést, mindent úgy kell faragni bele. Én úgy gondolom sokkal kisebb hely van a 3-asban, de ha vki beletette hát akkor befér. De ezt egy flexszel meg hegesztővel nem lehet megoldani.
2017. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!