Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jól gondolom, hogy az itt...

Jól gondolom, hogy az itt válaszolóknak fingja nincs az autókról, motorokról?

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, van aki ért hozzá. Van aki nem , de tapasztalatból beszél, mint én.
2017. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan.

Vannak jó páran akik csak unatkoznak és azért járnak ide, osztják az észt. De vannak olyanok is (bár kisebbségben) akik tudnak értelmes válaszokat adni.

2017. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egészség rovatban sem csak orvosok válaszolnak, és az ezotéria részen sem csak képzett varázslók. Itt is ez a helyzet.
2017. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem gondolod jól, meglepően jó válaszok szoktak érkezni egy-egy kérdésre. Sokkal normálisabb a közlekedés kategória, mint a többi a GYIK-on. Én már láttam életembe, és vezettem is nagyon sok autót, műszakilag sem tartom magam analfabétának, de nagyon gyakran előfordul, hogy érdekességeket tanulok itt a válaszokból.
2017. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

tapaszatalatok utján válaszolnak, de sok a az unatkozó troll is.


Néha akad 1-2 hozzáértő válaszoló is.

2017. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Beviz Elek ***** válasza:
Rosszul gondolod
2017. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Vannak értelmes válaszolók, akik értenek az autókhoz, meg jó indulatúak is. De vannak akik csak papiron okosak, osztják az észt. Sokan. Nagyon fújják az olaj minőséget, mint ha könyvet vagy lexikont olvasnának fel.

Azért ki lehet szűrni hogy kik azok, akik értenek hozzá és kik azok akik csak okoskodnak.

Én inkább azt nem szeretem amikor valaki megkérdezi , hogy miért nem indul az autó. És ennyi. Na itt mit lehet javasolni?

2017. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jogos. Nekem semmifele kozeli vegzettsegem nincs(Elektrotechnikai technikus, Villanyszerelo), megis itt osztom az eszt.

Csak veletlenul dolgoztam 2.5 evet mezogazdasagi gepszerelokent, utanna 2.5 Ev foldmunkagepek, funyirok, es egyebb nyalanksagok kozott. Poenbol tanultam meg heggeszteni, esztergalni(alap dolgok). Unalmamban szorakoztam hidraulikaval. Ezert is irom 100% ban igazad van meg 10% AFA

2017. szept. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én az autószerelésből élek, és mikor rászánom magam és válaszolok néhány kérdésre, nagyon sokszor lehúzzák a válaszaimat, mivel valószínűleg a hozzá nem értő embereknek nem tetszik a sok éves tapasztalat alapján összeszedett irományom.
2017. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9+

pl: 2.0 DCI, az egyik legjobban sikerült diesel motor! De ezt sokan nem bírják feldolgozni, mert francia... vagy mert renault...

Minden téren legalább annyit bír mint a vw PD-je, és nagy előnye a láncos vezérlés, bár igaz a cserélni kell elég borsos ára van, de nem kerül annyiba mint kilométer arányosan leosztva egy PD vezérlés csere.

(nekem VW-m van :))

2017. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!