Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 ccm-es vagy 125/50 ccm-es...

50 ccm-es vagy 125/50 ccm-es motort?

Figyelt kérdés
jelenleg fél évig autót nem vezethetek kategória eltiltás miatt, csak 50 ccm alatti segédmotorkerékpárt. A-s jogsit csinálhatnék, csak az ugye pénz és idő... Viszont szeretnék valami olyan (nem tömeg)közlekedési eszközt amivel akár 100km-t is utazhatok. Robogót nem szeretnék, arra gondoltam h valamilyen 50es motort, pl Aprilia AF1 v RS 50, de ezeknek van-e akkora teljesítnényük h a 95 kilómat hosszabb távon szállítsák? Ha pedig vennék egy olyan 125öst amit 50esnek használnék az mennyire kockázatos? Tapasztalatok? Előre is köszi!
2010. máj. 31. 13:58
 1/8 anonim válasza:

hosszabb távra 50es robogót nem vennék,nemjó se neki se neked.125ös négyütemű robeszre még talán rá lehet fogni hogy 50es,de ha kiderül akkor igencsak rákefélés van.hallottam már olyatis hogy enyjebenyje de olyatis hogy egy valag pénzbünti plusz motorelkobzás.nemtudom igazából pedig énis egy épitett 150enessel járok benne egy 50es vázba.de csak tulélem majd :) 200as robeszt viszont már tuti nem használnék rendszám nélkül.

igazából csak rajtad áll hogy bevállalós vagy e vagy nem.

2010. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Cagiva Mito 125 ccm (160-as tuninghengert lehet hozzá venni)

50-es papírokkal.


Még egyik ismerősöm se bukott le vele

2010. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy kell-e még motorra is eltiltás!
2010. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ráb.szhatsz nem is kicsit , mivel már van egy eltiltásod.Motort nem kobozhatnak el , de aztmondja a rendőr h told haza.Ismerősömet is elkapták mert nem volt jogsija 50ccm-es mocira , és hazáig kísérték a rendőrök.Öröm volt neki 2 km-t tolni a mocit gondolom.

Én a helyedben nem szórakoznék ilyesmvel , bár nem az én dolgom.

2010. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hmm... akkor az eddigi válaszok alapján új terv: A korl. jogsi, maradék pénzen meg veszek egy jobb állapotú ETZ-t.

Szerintetek mennyi a legrövidebb idő ami alatt megvan az A krl. jogsi?

2010. máj. 31. 16:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Eltiltás hatálya alatt szerintem elég nehéz levizsgázni....
2010. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

22:16os okoska, tudod te mi az a kategóriaeltiltás????

Itt a kezemben a jogsi, csak a B kat. után oda van nyomtatva h 83101213 azaz kategóriaeltiltás 2010 12 13, és mivel KATEGÓRIAELTILTÁS ezért sem utánképzésre nem vagyok kötelezhető, és letehetek bármilyen jogsit aminek nem feltétele a B kat., ezt a közlekedésfelügyeletnél kérdeztem, nem hinném h kompetensebb vagy náluk a témában... utálom h amióta megvan a kat.eltiltásom mindenki uton-utfélen pofázza a maga kis okosságait meg hiedelmeit ezzel kapcsolatban :@

2010. jún. 1. 15:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Aki nem ért valamihez az ne szóljon bele, egyátalán olvastad a kérdést ahol világosan leirom h mi a helyzet vagy ennyire rossz a szövegértésed???
2010. jún. 1. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!