Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G Coupe 2. 0...

Opel Astra G Coupe 2. 0 Turbóból, lehet kifogni olyat, ami nincs széthajtva?

Figyelt kérdés
Tervezem a megvásárlását egy Bertonének, de valami erősebbet szeretnék. Láttam nagyon patika állapotúnak "tűnőt" 1000000-ért, de kollégáim kezdik elvenni a kedvem. Azt mondták, nem fogom tudni széthajtani, mert a szerelőnél fog állni mindig. Tesómék segítenek a szervizelésben, mert csavarra szétszedik meg összerakják a saját autójukat, de még ők is azt mondják, minek? Mások a szempontjaink... Nem rallyzni akarok, csak egy dinamikus autót szeretnék, nem egy ezres szart, amit mindenki ajánl... Alapvetően igényes vagyok mindenre, vigyázni akarok rá, nem megölni. Törvényszerű, hogy ronggyá van hajtva mind? Tényleg mondjak le róla?

2017. nov. 9. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy G Astra turbót szerintem mindenki hajt, hisz azért vette. Alapból nem az a gond hogy hajtják hanem hogy nem kapja meg a minimális karbantartást.

Tehát ha találsz egy szép karbantartott autót akkor azt kell megvenni és ne a kínálat aljáról válassz hanem legalább a kínálat közepétől felfelé.

2017. nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez például?


[link]

2017. nov. 11. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!