Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Árt egy kis olaj a benzinhez?

Árt egy kis olaj a benzinhez?

Figyelt kérdés

Mármint pl először fűrészen teszteltem.


Stihl 260as. A tankba 3/4 kupak olaj(a 4 literes kupakja). Az alapjárat stabil maradt. Azért hasznàltam ìgy mert folyamatosan terhelés alatt volt 1 tank benya alatt 1 perc alapjárat.


Ez ártana egy 2t motornk? Vagy jó tenne egy 2t motornak?


2017. nov. 1. 20:43
 1/7 A kérdező kommentje:
15w40es olaj
2017. nov. 1. 20:44
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Most megbocsáss, de most vagy minket nézel nagyon hülyének, vagy nálad van valami gond.


2 ütemű motort akarsz tiszta benzinnel üzemeltetni, vagy mi? Olaj nélkül az besül, aztán szevasz tavasz.

2017. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
maga ugye nem normális más magyarázat eme cselekedetre nincs
2017. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1:50es keverék stihl olajjal van benne, de én nyakonöntóm egy feles olajjal.
2017. nov. 1. 20:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak arra nem gondoltam hogy engemet hülyének néztek. Aztàn nem írtam bele
2017. nov. 1. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem derül ki egyértelműen akkor honnan tudtuk volna, egyébként meg nem kell bele több, csak beköpi a gyertyát, nem a semmiért van előírt keverési arány, azzal üzemel teljes terhelésen is.
2017. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kiitos ***** válasza:

2t olaj való bele ,és olyan arányban ami meg van határozva. az akkor ég amikor kell, nem hagy annyi lerakódást , kokszot , tisztán tartja ,az alkatrészeket , stb . azért van kitalálva hogy azzal üzemeltessük a 2t motort.

Másfajta olaj kárt okozhat , túl hamar elég , nagyon füstölhet, leragadhat a gyűrű, eltömi a kipufogót ,stb.

Ha nem bízol a stihl olajban Motul 800 -at próbáld ki az frankó .

2017. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!