Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » (TRAFIPAX) HA LEHET HOZZÁÉRTŐ?

(TRAFIPAX) HA LEHET HOZZÁÉRTŐ?

Figyelt kérdés

Egy lézeres trafipax milyen távolságba lát el?

-Először a sebességet azonosítja be és utána ha közelebb ér az autót?

-Vagy ,hogy lehet kijátszani?Mert ha távolról bemér és közelről fotóz akkor ha megállok és letakarom a rendszámom?Akkor megúszhatnám?

ugye ők fent állnak tegyük fel az autópálya felüljárón,onnan úgyse erednek utánda.Vagy,hogy is működik ez?


2010. máj. 30. 18:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nézd meg a legendaírtókat, van egy rész ahol a különféle csalásokat tesztelték, természetesen egyik sem sikerült. A lézer sztem a sebességedet méri be először, aztán rá kb fél mpre a rendszámod is. Amúgy több helyen is van telepítve kamera az autópályán ami nem mér, tehát ha megállsz és leszereled nem érsz el semmit vele, mert valószínű h már korábban rajta vagy egy felvételen, amikor még szabályosan közlekedtél. Amúgy meg ha száguldozni akarsz irány Németország, ott nincs sebkorlátozás.
2010. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

legendairtók XD XD XD XD XD

az még mindig mythbusters~ mítoszirtók

2010. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Magyarország én így szeretlek.
2010. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mire te szemmel meglátod a traffit, addigra már be is mért és megvan a rendszámod. Hatótávolság: egy rendőr ismerősöm szerint az első kanyar vagy bukkanó...
2010. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
felüljáróról autópályán jó körülmények között egyenes útszakaszon kb. 2 km a látótávolság
2010. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

azt tudom ,hogy 2 km de ,hogy akkor olvassa le a rendszámot is vagy azt úgy az egy kilométernél?

Amugy nem szoktam gyorsan menni,csak érdekel

2010. máj. 30. 19:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyszerre méri be a sebességet és olvassa le a rendszámot is.
2010. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A rendszámot leszerelni,letakarni hülyeség.Pont ezt a "rendszámnélküljárokénvagyokavagánycsávó" dolgot szüntették be a kresz módosítással.

[link]

2010. máj. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
olvastam neten h egy Falevelet odaragasztasz pillanatragasztóval az egyik sarokba h egy betűt vagy számot takarjon és elvileg te arról nem tehetsz h menet közben odatapadt... elinduláskor még jól látható volt. ennyi
2010. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet egykönnyen kijátszani.


Az autópályán mérő rendőrők nem csak a felüljárón állnak. Általában váltásban melóznak, két verdával. Egyik figyel, másik elfog. Tehát, ha bemérnek, akkor lefényképeznek. Ha a rendszámodat letakarod, megállítanak. Egyik se jó.


A faleveles viszont tetszik :D

2010. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!