Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mozgó járműből (ről) tudnak-e...

Mozgó járműből (ről) tudnak-e mérni trafipax-al a rendőrök?

Figyelt kérdés
Teszem azt pl. mögöttem jön egy rendőrautó, és létezik-e olyan berendezés ami képes arra hogy menetközben mérjen és rögzítsen. Vagy ha pl. videókamerával vesznek fel a rendőrök az autójukból hogy gyorsan mentem, büntetnek-e?
2010. nov. 18. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Veled szembe jövő és hátulról jövő autóból is mérnek és rögzítenek.
2010. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Persze, hogy tudnak mérni. Általában olyan autót használnak, amiről nem feltételeznéd, hogy mérős autó. Simán megbüntetnek.
2010. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
már civilben tolják a sünök
2010. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jahh általában opel astra skoda fábia de szaparodik már a chevi is
2010. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amikkel így mérnek általában civil autók, és csak annyitól különbözik egy normál autótól hogy az első lökhárítón van egy kicsi fekete púpus valami.

nah most ezek az autók előről hátulról is tudnak mérni, mindezt menet közben is (akár még fejen állva), szinte csak 100.000ft feletti detektorokkal lehet őket kiszúrni, és zavarni is nehéz.

2010. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Nem gondoltam volna hogy már itt tartunk. Rendesen félek már 55el is menni csak hát ez elég gáz mert mindenki le akar tolni az útról ha be akarom tartani a sebességhatárokat.....
2010. nov. 19. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!