Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire tipikus 2002-es...

Mennyire tipikus 2002-es Swiftnél az ajtó környéki beázás?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vásárolt autó, alján volt 1-2 helyen rozsdafolt ezek október elején javítva lettek, alvázfestést kapott stb... De a beázás probléma továbbra is fennáll. Egész éjszaka esöben állás után áll a víz mindkét oldalt a padlón. Hol kéne kezdeni a beázás felderítését? Valakinek konkrét tapasztalat? Ha itthon nem sikerül utána járni, egy szervízben mibe fáj ez a munka?

Okoskodók, " adjad el a fenébe" Suzuki fikázók kíméljenek.



2017. okt. 24. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak úgy épp annyira jellemző mint más autóknál.

Nézd meg az ajtó tömítéseit, vagy nappal ülj be a kocsiba és kérj meg valakit, hogy locsolja a kocsit. Te meg közben nézed hol folyhat be a víz.

2017. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legalább három ajtó van az autón, kivéve ha öt ajtósról beszélünk. Nem tudom melyik ajtókra gondoltál, talán ez fontos lett volna. Az ajtó tömítéseivel, gumikéderekkel lehet probléma, továbbá szakadt vagy hiányzik a párazáró fólia az ajtók belsejéből. Valaki üljön be figyelni, valaki pedig kintről locsolja, mint ahogy előttem írták, így könnyen meg lehet látni a beázásokat.
2017. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
3 ajtós kivitel. Leszedtem az ajtó burkolatokat, kitakarítottam az ajtó vízelvezető vályúját. Vezető oldalon a párazáró fólia hiányzik, de ezen az oldalon a takarítás megoldotta a problémát. Anyósülésnél megvan a fólia de a takaritas sem segített. Sterimó, autómosó után nem ázik be de hosszú esö után áll a víz a padlón. Egyébként nem látom, hogy valamelyik gumi tömítés sérült lenne.
2017. nov. 1. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!