Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van egy átlagos autó...

Mi van egy átlagos autó motorházteteje alatt?

Figyelt kérdés
Benzines autókra gondolok. Tulajdonosa lettem egy Golf 4es 1,6os autónak, és szeretnék tudni róla mindent. Meg úgy általánosságban is, hogy mi hol van benne, mire kell odafigyelni.

2017. okt. 24. 10:03
1 2
 1/12 veterán vas ***** válasza:
100%

Lásd be, hogy ez egy "kissé" elnagyolt kérdés volt részedről.

Erre max. annyit lehetne válaszolni, hogy egy átlagos autó motorház teteje alatt egy átlagos motor lapul.

Különben, ha úgy vetted meg az autót, hogy föl sem nyitottad, akkor.......... :(

2017. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Veterán kolléga, nem mondta egy szóval sem, h vette.

Lehet h lopta. Olyankor nen nagyon ezoktak a motortérben városnéző túrát tartani, csak viszik. Lehet ő is csak vitte. :)

2017. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 veterán vas ***** válasza:
100%

Igaz #2, ez benne van a pakliban. ;)

Abból gondoltam, hogy vásárolta, mert a "tulajdonosa lettem" kifejezést használta, és az nekem amolyan hivatalos jellegű.

/bár kétségtelen, még senkitől sem olvastam azt, hogy: loptam/elemeltem/lenyúltam/elkötöttem..../


Azért bizakodjunk, hogy nem. :)

2017. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Műszerfal alján bal oldalon van egy kallantyú. Meghúzod, kiszállsz, az autó elejénél megkeresed a kis kart, ami biztosítja véletlen felnyílás ellen a motorháztetőt, és hopp, máris megtudsz mindent, hogy mi van alatta.
2017. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
motor!
2017. okt. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Női szemmel: van benne egy nagy műanyag darab, amitől nem látom a motort. Vannak még csövek, tartályok, akksi. Ez még női szemmel is egy értelmetlen kérdés. 😉
2017. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Főképp a motor, rászerelt egységekkel: önindító, generátor, esetleg klíma-kompresszor. Láthatsz még féltengelyeket, amik a kerék felé nyúlnak. Ha nincs beburkolva, láthatod az akkumulátort. Légszűrőházat, vízhűtőt, esetleg klímahűtőt. Biztosíték-dobozt. Fényszóróid hátulját. A lengéscsillapítóid rögzítését. Ablakmosó-tartályt, esetleg magát az ablaktörlőmotort- és mechanikát is a szélvédő előtt. Olajszűrőt, motortartó bakokat. Sok mindent, ami most nem jut eszembe.
2017. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kár hogy nincs olyan ," A hét leghülyébb kérdése."

Ide esélyed lenne top listásnak lenni.

2017. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 veterán vas ***** válasza:

Kb. ilyen "magasságú" az a régi találóskérdés is:

Mi szuszog a moha alatt?

-Moháné.


Jah' és hogy mi van a motorháztető alatt?

-olajsár.

2017. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

- sötét

- zsanér és zár

- a motorház


pár hülye válasz a hülye kérdésre

2017. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!