Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak melyik jobb :...

Első kocsinak melyik jobb : Renault Twingo/Daewoo Matiz /Ford Ka?

Figyelt kérdés

Idáig a Ford felé húzok, a többiről sok rosszat hallottam.

Kezdő női vezető vagyok,nem a száguldozós típusból.Hétvégi bevásárlásokhoz,max 40 perces utakhoz használnám heti 3-4 alkalommal (autópályán nem vagy csak évi 1-2 alkalommal)


Olyan kocsit keresek:

*ami maximum 1300 köbcentis(az adó miatt,hogy ne legyen túl magas)

*fogyasztás 4-7 liter/100 km

*használt ára:max 400 ezer

*nem kell állandóan szervízbe járni vele és viszonylag biztonságos(a Matiz állítólag könnyen borul)


Ha tudtok ajánlani valami jobbat,akkor megköszönném azt is!


2010. máj. 29. 21:07
 1/7 anonim válasza:
Én a Fordot választanám,mert a Ford egy nagyon jó és megbízható márka.Amúgy meg külsőre is ez a legjobb a 3 közül.
2010. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Ford, de akkormár ennyiért vehetnél jó állapotú 2-es Golfot.
2010. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül mindenképp a Fordot vedd.
2010. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csakis Ford.. Nem hullik darabokra,megbízható,átlagos alkatrészárak mellett... sok siker a vásárláshoz..:D
2010. máj. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Daewoo Matiz! Sok ember a külsejéről és a származási országáról ítéli meg! Egy nagyon egyszerűen szerelhető, megbízható, jó fogyasztású, igazi városi kisautó amihez olcsó az alkatrész!

Ja és a Matizok 5 ajtósak ami azért szerintem elég nagy előny a KA-hoz és a Twingohoz képest!

A Fordok nem rossz kocsik viszont mindig elromlik valamije, a motorja rengeteg olajat zabál, kényelmetlen!

A Reanault Twingo nem egy szép látvány, rettentő lomha, kényelmetlen, megbízhatatlan.

Esetleg ajánlom neked a Volkswagen Lupo-t 1.7 Sdi-vel 4 liter gázolajat eszik kb. vagy a Seat Arosa-t ami a VW Lupo testvére!

2010. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezekhez még a citroen saxót sorolnám hozzá,alig eszik 4 litert:)
2010. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem 2.ik éve van Matizom, zsírujan vettük. Eddig komoly baj nem volt vele, 55000km van benne és szépen megy, eddig.
2010. máj. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!