Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti maximum mennyit költenétek...

Ti maximum mennyit költenétek autóvételre? Mennyit érdemes? Mi az az árkülönbség ami ténylegesen többet kínál?

Figyelt kérdés

Laikusként kérdem hogy az autók értékét illetően van olyan csel pl hogy egy 1,5 milliós (használt) kocsi nem ér kevesebbet egy 2,5 milliósnál?Mekkora az az árkülönbség ami ténylegesen többet kínál,teszem azt pl egy 2,és egy 2,5 milliós kocsi között van olyan plussz a drágább javára ami megéri a plusz fél millát,vagy ugyanaz a kettő csak valaki többre tartja?Mire kell odafigyelni?1 év plusz minusz mennyire számít?Egy kis sérülés mennyivel húzza le egy kocsi értékét?Gondolo nyilván egyenesen arányos,pl egy q7 ha sérült egy millával is lehet olcsóbb,míg egy astra g 100 ezerrel..

Bocsi ha kicsit kacifántosan fogalmaztam de annyi a felvetni való kérdés(első autó vétel előtt állok)



2017. okt. 21. 23:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Hülyeség ez, hogy max pár havi fizetésedért vegyél autót. Párszázezer, vagy 1-2 millió forintból nem lehet normális autót venni, ami elég erős, elég fiatal, komfortos, és megbízható. Az enyém például nemrég 5,5 milla volt, használtan. Gyűjtöttem rá + eladtam az előzőt.
2017. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát nálam nincs lehetőség a régi eladására:D
2017. okt. 22. 15:11
 13/16 Beviz Elek ***** válasza:
60%

Nem is kell, nem az a fontos hogy minél újabb autóval veresd a városban, hanem hogy ne okozzon gondot a fenntartása.


Annak a 4-5 milliósnak hamar esik az ára, megint lehet spórolni és eladni hogy vegyen drágán másikat. Én is vehetnék olyat, de fontosabb hogy saját házam legyen, nem pedig az hogy minden pénzemet egy kocsival mutogassam a szomszédnak.

2017. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
38%

"Az enyém például nemrég 5,5 milla volt, használtan."


Egy Bentley Continental-hoz képes pedig az is csak egy játékszer...Minden csak viszonyítás kérdése.


Hitelt biztosan nem vennék föl egy Ft-sem,azért,hogy autót vegyek.Max 4-5 havi átlagbér amiért még vennék autót,ott bármi történik nem fog annyira fájni.

2017. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14-es

Nyilván nem egy Bentley. De azért hoztam fel példának, hogy 5,5 milla volt, hogy kiderüljön, nem 6 havi fizetésből jött össze. Amúgy nem is nagyon szoktam hangoztatni, hogy mennyi volt, csak itt az anonim oldalon írom le. Ja és a másik, hogy nyilván nem is minimálbért keresek, mert akkor nem lett volna meg ez az autó, sőt, nem is fizetést kapok, hanem vállalkozok. De nem egy fél év alatt jött össze a pénz, hanem több idő alatt, illetve az, hogy a másik autót eladtam, az sem mentség, mert annak az árát sem ajándékba kaptam.

2017. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
69%

Amennyi a keret.


Amúgy meg nálunk az autóvétel kritériumai inkább arról szólnak elsősorban mire kell. Utána jöhet az ár. Eddig a jelenlegi 2 autónknál így volt.

2017. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!