Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vannak annyira a motor...

Sexylady kérdése:

Miért vannak annyira a motor ellen az emberek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem a motorokat és motorozom is, de megpróbálom megjósolni mit fognak írni a motorutálók:


büdös, a sávok között mászkálnak vele, biztos kopasz kigyúrtak (ugyanezért utálják a németautósokat), "szabálytalanok"...

2010. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van benne igazság, de tisztelet a kivételnek....sok motoros a frászt tudja hozni a gyalogosokra, autósokra, mert némelyik ész nélkül közlekedik.

De vannak köztük nagyon rendesek is, akik betartanak mindent és nem jampiznak sok lóerővel a hátsójuk alatt

2010. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek ellenük,nézd meg,ha mondjuk egy kupac motor áll egy csehó előtt,aki arra jár ember mind megcsodálja őket.. persze,más kérdés,hogy mennek vele a jampizók..
2010. máj. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, amikor például valakinek mondom hogy motorra szeretném letenni a jogsit, rögtön le vagyok oltva, hogy miért nem autóra, meg a motorosokat nagyon sokan szidják.
2010. jún. 1. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azaz érdekes hogy más mit mond, hanem hogy te mit szeretnél. Én lány létemre motorozok. Megvan a jogsim A1-re de ugyanúgy B-re is.
2010. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én szeretem a motorokat. semmi bajom sincs velük. szerintem azért van, hogy "mért nem autóra?", mert az autóval gond nélkül szállíthatsz dolgokat, persze motorra is vannak kofferek, de nem olyan nagyok. az autóval közlekedhets télen, esőben is, persze ha elég őrült vagy hozzá, motorral is :D az autóval szállíthatsz több személyt, míg motorral csak egyet. tehát az autó "jobb" (praktikusabb). de én jobban szeretek motorozni, mint autóval közlekedni. nyugodtan csináld meg a hajtásit motorra. jó dolog az :D és ha valaki nem szereti, mondjuk a teherautósok, talán csak irigylik. vagy a 70 éves öreg néni, de az se azért mert 2 kereke van, hanem mert nemtud aludni :D jó dolog a motor. szerintem tedd félre az ellened levők véleményét, és csináld meg rá a jogsit. nemfogod megbánni :)
2010. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, nem számítanak a lebeszélési kísérletek, csak körülöttem mindenki annyira motorellenes... amúgy énis lány vagyok:)
2010. jún. 3. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!