Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fóliázás de hogyan?

Fóliázás de hogyan?

Figyelt kérdés

A kocsiban (swift) ott a hagyományos napellenző

viszont ez semmit sem ér, pont a visszapillantónál vág be a nap és vakít el.


Ti hogyan oldjátok meg, mit javasolnátok?


Gondolkodtam fólián de nem igazán találtam olyat amit fel tudnék én is tenni

és azt sem tudom hogy mennyire lehet ezt törvényesen.


A lényeg az hogy pontosan a visszapillantó mögötti részt fedje le, szélességben a két napellenző közötti teret töltse ki és a magassága is kb a napellenzőkkel egyenlő legyen. Lehetőleg, nem túl drágán itthon is be lehessen szerezni de eBay is szóba jöhet,

az átlátszóság fontos hogy a kilátásba ne túlzottan kavarjon be, és azért a rendőr se szóljon érte nyilván.


2017. okt. 19. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

A fólia nem jó, mert ugyanúgy átsüt rajta a nap. Ráadásul gagyi is ma már.

Viszont tudok megoldást a problémádra. Talán két hete vásároltam az Auchanban -az autós cuccok között fellelt- 30x40-es táblában kapható oldalablakra való öntapadós árnyékolót. Ez fekete, és rengeteg apró lyuk van rajta, ezért áttetsző.

Ha ollóval méretre vágod, tökéletes megoldás lesz a problémádra, és pont olyan lesz, mint ami a szélvédőkön gyárilag is megtalálható.

Az ára is csak pár száz Ft.

2017. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tegap kerestem az auchanban én is, de hasonlót sem találtam csak egy kis napellenzőre csatolható műanyagot, csakhogy nekem tükörre em nem lenne jó.


Fóliában a színezett biztosan nem engedné át olyan erősen

2017. okt. 19. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Van fényfogó,de áteresztő sötétítő fólia.

Az fényáteresztő,annyi százalékban,hogy ne vakítson a nap,ergo este is átlátsz rajta a lámpát nézni.

Én ajánlom.

2017. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze tegyél rá színes fóliát, mint a lktp-i hülyegyerekek.

Ne feledd a cápauszonyt sem.

2017. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 3

Esetleg tudnál egy megrendelési linket adni?

2017. okt. 19. 12:02
 6/7 anonim ***** válasza:
A fólia gagyi? Hmm, közlöm a 4 éves kocsival, ami gyárilag fóliázott, hogy menjen a búsba...
2017. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van átmenetes csíkunk és van olyan amelyekből az üvekeket fóliázzuk. Belülről átlátható. Itt tudod megrendelni a "Csináld Magad Csomagot: thomyfolia@gmail.com.

Hogyha szükséged van rá, akkor fóliázási útmutatót is küldök.


Thomy

2017. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!