Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ellet rontva a fóliázás az...

Ellet rontva a fóliázás az ablaküvegen?

Figyelt kérdés
kb 1 éve fóliáztattam a hátsó ablakokat , és most hogy mostam a kocsit pár helyen ilyen apró buborékokat véltem felfedezni vagy olyan mintha ott nem lenne fólia. Nagyon apróak ezeket csak közelről lehet észre venni. Szerintetek vissza vigyem? garanciális állítólag de attól félek a csávó aki fóliázta kinevet mert nagyon szörszálhasogató lennék. Nálatok amúgy vannak ilyen apró kis bubi szerű valamik elvétve? Köszi!
2017. máj. 11. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell kint hagyni tűző napon...

anyagában fárad,hőre nyúlik úgymond negatív légüres tér ,mint amikor forr a víz és a buborék jön a víz alól.

2017. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én varrótűvel kilukasztottam a buborékot, és puha ruhával elsimítottam.
2017. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezek lehetnek apró a levegőben lévő porszemek, amelyek a felrakáskor a szakműhelyben voltak.


Hogyha érdemben szeretnél foglalkozni a dologgal, akkor egy szakműhelybe kellene befáradnod szemlére.

Én ahhoz mennék, ahol csináltattam, ne másnak rabold az idejét!


Thomy

2017. jún. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!