Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy gepjarmuven, regi es...

Van egy gepjarmuven, regi es rossz allapotban van. Mi a teendo ha az uton valami baj tortenik es hirtelen leall?

Figyelt kérdés

lany vagyok, sosem volt ebben tapasztalatom

jarok vele, hasznalom de mindig tartok tole hogy valami baj lesz es akkor mit csinalok ha mondjuk leall a rakparton?

nem tudom mi baj lehet, de gondolom ezer dolog amire nem is gondolok ... fustol a motorhazteto, leall a motor, a valto nem kapcsol stb.


2017. okt. 18. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet felkészülni ,de felelőtlen vagy ha tré géppel elindulsz . Vidd el ismerősök által ajánlott szervizbe szerelőhöz , nézzék át és hallgasd meg az eredményt . Amennyiben csak elhanyagolt érdemes pár szükséges dolgot cserélni , ha sok a baja akkor abba ne ülj többet és a hibáival hirdesd meg filléres potom áron .
2017. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ennek az autonak felbecsulhetetlen erteke van, akkora oromet okoz egy-egy ut vele hogy semmi es semmi nem tudja azt uberelni

utaztam voltam itt-ott, London Parizs, Roma stb.vehetek ruhat, cipot stb. de semmi semmi semmi nem okoz akkora hatalmas oromot mint amikor beulok es megyek vele 10-20 kilometert :DD


elvittem szervizbe, tobbszor is, nem foglalkoztak vele, azt mondtak ilyen *selejt* darabbal nem kuzdenek, a minosege ocsmany ami igaz de szamomra tenyleg szentimentalis erteke van


nem vagyok felelotlen, nem hasznalom amikor vannak az utakon mert nem akarok masban kart tenni

ejszaka szoktam vele menni, amikor uresek az utak, sehol egy lelek

2017. okt. 18. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen autóról van szó?
2017. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem foglalkoznak vele , ritka darab vagy lefutott széria és nincs alkatrész ? Vizsga van rajta ? Nem a lelki kapcsolódás a lényeg egy használati tárgynál hanem a biztonsági állapota optimális működése .
2017. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hiba súlyosságától függően hívj egy barátot / autómentőt / tűzoltókat.
2017. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!