Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobb oldali ELEKTROMOS ABLAK...

Jobb oldali ELEKTROMOS ABLAK felhúzása a vezető oldalról? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Gyárilag elektromos ablak van az autómban, a vezető oldalon ha teljesen fel akarom húzni akkor elég egy kicsit felhúzva tartani a gombot, de sajnos a másik oldalon ezt nem lehet megcsinálni, ha a jobb oldali ablakot akarom felhúzni (a vezető oldalról), akkor addig felhúzva kell tartani a gombot amíg fel nem megy.



Nem tud valaki valami trükköt hogyan lehetne megcsinálni hogy a túloldalon is így lehessen felhúzni az ablakot?

Más autóknál ott is így lehet, de sajnos nálam nem :(


2010. máj. 29. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Mi a probléma ezzel az 5mp-el?? szerintem másik kapcsoló. Nekünk régebbi autónk van ami elektromos ott végig tartani kell és 1 "fokozat" van. Ismerősünk újabb autójában ha teljesen felfele húzod felmegy ha félig akkor addig ameddig te akarod.

szerintem kapcsolóhiba.

2010. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolóhiba biztos nem, mivel megy rendesen le-fel a jobb oldali is csak nincs benne/belekötve az ún. comfort modul, ezért nem megy fel "magától" mint a baloldali. El kell vinni egy villamosságihoz, beletesz egy olyan modult, és az is olyan lesz mint a bal oldali(vagy lehet h van is benne, csak nem jó-bár ezt nem hiszem-)
2010. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 omadjoe ***** válasza:
a fiatnál pl igy müködik gyárilag, mint a kérdezö a problémáját leirta. engem nem zavar. jobb, mint kurblizni!!! pláne bal oldalrol, a jobb oldalit tekerni, plusz vezetés közben produkálni eme müveletet.
2010. máj. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Második: Igen így van ahogy írtad. Tehát akkor nem olyan nagy művelet egy ilyet megcsinálni... :) Lehet majd megnézetem egyszer, mert szeretném ha a jobb oldalon is működne ez a "komfort modul" :)


Amúgy nem tudom ha gyárilag elektromos ablak, akkor miért nem ilyen a jobb oldali is... Lehet spórolás :)

2010. máj. 30. 09:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amerikai autóm van, azon csak a vezetőoldali és csak lefele automata. (Fizetőkapus helyekre gondoltak talán.)


Létezik egy programozható modul, amit riasztókhoz és komfortzárakhoz szokás szerelni, az "tudja", ha 1 másodpercnél hosszabban nyomod a gombot, onnan már végig fel-/lehúzza, kivéve, ha megint megnyomod bármelyik gombot bármelyik irányba. Mert akkor megáll. Nekem az egyik régebbi kocsimban volt ilyen. SPAL vagy valami ilyen neve volt a gyártónak (olasz?). Érdeklődj riasztó-beszerelőknél, ők tuti vágják fejből! Ha nem pont ezt, akkor valami hasonlót biztosan tudnak ajánlani.

2010. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. máj. 31. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!