Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek ha lakott területen...

Mit tegyek ha lakott területen kívül segédmotorral a kanyarnál azt veszem észre hogy ki akar valaki előzni, szembe meg jönnek?

Figyelt kérdés

Én a kanyarban vok és látom hogy jönnek de a mögöttem lévő autó nem, mert nem lehet belátni a kanyart a fák miatt.


Az autó belekezdet az előzésbe ,lehet hogy gyorsítanom kéne, hátha észreveszi hogy nem jó ötlet előzni és mivel én gyorsítok, neki kevesebbet kell fékezni hogy beférjen mögém, a gond az hogy a kresz tiltja hogy ha előznek akkor én gyorsítsak.

A másik megoldás szerintem hogy lassítok, lehet hogy könnyebben befér elém, de ha mégse akar előzni és vissza akar térni mögém akkor kicsit nehezebb dolga lesz.

A gond az hogy nem tudom hogy az autós mit akar vagy van e más megoldás, egyáltalán időben észreveszi e hogy jön szembe valami.


2010. máj. 29. 05:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tiszta fasza ,hogy ilyen emberek vannak az utakon ,hogy gyik-en próbálnak vezetés elméletet szerezni, remélem soha az életben nem találkozunk közúton... én is motorozok (ybr125) minden nap kikell védenem valami veszélyhelyzetet, és nincs idő ,hogy előtte felugorjak ide.
2010. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Előtte nincs, de ha egy eset gyakran előfordul veled, nem árt rákérdezni, hátha ad valaki jó tanácsot.


Neked van kitől kérdezni? Mert tanulni/fejlődni folyamatosan kell(ene)!

2010. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!