Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki vagy BMW?

Suzuki vagy BMW?

Figyelt kérdés

Ha kapnál egy új BMW t (max 20 milla) ės használd egėszėggel amíg csak megy, vagy pedig 4 ėvente egy vadonat új Suzuki Swift ėleted vėgėig. ( most feltėtelezzük azt, hogy lesz mėg 40-60 ėved mėg hátra.

Mi lenne? Menőzės egy pár ėvig, vagy a biztos új kisautó tartósan? Melyik opciót választanád?


2017. okt. 9. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
A swiftet fijam.
2017. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ugye ez nem autóösszehasonlítás. A BMW jobb, felszereltebb. Ez inkább amolyan mi a fontos stb stb kėrdės.
2017. okt. 9. 11:54
 3/16 D. Brasco ***** válasza:
70%
Ez nem mi a fontos,hanem egy értelme nincs elméleti fingfűrészelő kérdés.......
2017. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Nincs itt semmi látnivaló emberek! A szokásos, BMW fikázó kérdésünket olvashatták.
2017. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Suzuki egyértelmű
2017. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha a Swiftet valasztom, akkor azert hogy sporoljak. A maradekot pedig ertelmes dolgokra koltom, nem pedig 4 evente egy ujabb kozlekedesi eszkozre.
2017. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem BMW fikázás. Semmi bajom a BMW vel. Csak ha lenne egy egyszeri ilyen lehetősėg, vagy egy ėletre szóló, de nem felsőkategóriás, kíváncsi vagyok ki válassza az egyszerit, ki gondolkodik reálisan meg hasonló.
2017. okt. 9. 12:56
 8/16 D. Brasco ***** válasza:
36%
Az igen.......egyetlen kommentem alapján,amiben egyébként semmilyen állásfoglalás nem volt, neked én rögtön egy köc sög bmw-s vagyok......hat cimbora ezek alapján az agyhalott itt te vagy!A kérdésed meg nyugodtan törölhető......
2017. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
egyértelműen a swift!
2017. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak a stílusod miatt. Nem vitának szántam a kėrdėst. Van akinek kellene a BMW most, de 16 ėves korára a másik oldal a 4. Null km kocsit kapja. A Bömösre kitudja mennyi pėnzt költesz addig. A Swift 4 ėvet csak elketyeg, ha olyan baja is lenne kapod az újat. Ez egy kapzsiság, spórolás, luxus, menősėg, vagy hosszú távlati gondolkozás, kevesebb nėha több kėrdės. Nem pont az autó van a közėppontban. Lehetett volna Lexus vs Corza is. Nem szólom le azt se aki BMWt kėr, azt se aki Suzukit. Ki ki dönthet úgy hogy mi a fontos.
2017. okt. 9. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!