Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Komoly füst került az utastérb...

Komoly füst került az utastérbe. Előtte felpörgettem a motort és 140-nel előztem. Visszautazáskor nem hajtottam 120-nál nagyobb sebességgel, és nem éreztem semmit. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

4 ajtós Suzuki Sedan Swift az autóm. Nem értek nagyon hozzá. Sosem hajtottam még 140-nel és felette, az előző tulaj évtizedekig kímélték, talán ők sem.

2017 tavasszal már volt egy olyan szitu., hogy füstöt éreztem az utastérben, de szerelőnél ki lett cserélve 1-2 dob.



2017. okt. 8. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
:'D ha nincs rajta kipufogó akkor sem kerülhet füst az utas térben ne mekk mesterhez vidd az autód hanem szerelőhöz
2017. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kipufogó leömlő hajlamos a lerohadásra. Ha ez szétrohad, kilyukad, a füst a motortérbe kifúj, onnan meg az utastérbe bejön a levegőbefúvókon keresztűl.
2017. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Helló, köszönöm a hozzászólásodat! Ez a kifújás (szétrohadt leömlő estén) nagy nagy "felpörgetésénél" jelentkezhet? Ahogy írtam az esetemet... Gy.
2017. okt. 9. 10:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván, nagy gáznál megnönek a kipufogógáz áramlások.
2017. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Meg elhanyagolt olajfolyásból. Kicsit ereszt a szelepfedéltömítés, csurog szép lassan mindenfelé, a leömlőre is, aztán amikor a leömlő kicsit jobban felmelegszik, akkor ott az égett olajszag és a füst.

Amúgy a 140 még egy 1.0 Swiftnek sem nagy dolog, és úgy tudom Sedanból 1.3 volt a legkisebb, annak végképp meg sme kottyan.

2017. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Helló, köszönöm hozzászólásodat! A 140-es felpörgetés valóban nem nagy durranás - valami 210km/h van "beleírva a km-órába". Inkább arra gondoltam: sesem volt nagyon hajtva...
2017. okt. 10. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:
150-160 a vége a Swift-nek. De annyival nem kell menni vele, 130-on kényelmesen visz még újabb 20 év múlva is.
2017. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
210 van bele írva... :D
2017. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!