Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg van a jogsim már 3-honapja...

Meg van a jogsim már 3-honapja és még mindig nagyon nehéz a parkolás! Ez nagyon idegesit! A vizsgán szerintem szerencsém volt! Vagy ehhez idö kell? nektek mikorra sikerült?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
én simán beállok bárhová, olyan manővert tolok le szervó nélkül, h a 35 éve vezető apám is csak bámul... ellenben képtelen vagyok visszaváltani normálisan...:O szerintem csak gyakorlat kérdése. idővel csak menni fog...:)
2010. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akor nem ilyedek meg!
2010. máj. 28. 13:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Vizsgával senki sem tanul meg normálisan vezetni, utána még csomót kell gyakorolni, szóval nyugi, nagy többségnek nem megy ennyi idő után:) Majd belejössz.
2010. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg csak gyakorlás kérdése, három éve vezetek napi szinten, mostmár jól megy a parkolás, de eleinte én azzal gyakroltam, hogy elmentem egy hipermarket parkolójába, és ott próbáltam meg beállni a legkülönbözőbb helyekre.

Szerintem ezzel lehet a legtöbbet tanulni ;)

Ne keseredj el, gyakorlat kérdése az egész.

2010. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszia válaszokat!arik vagytok hogy nem cikiztek ki!!!
2010. máj. 28. 13:45
 6/10 anonim válasza:

15 éve vezetek, és a járdaszegély mellé még mindig nem tudok normálisan beparkolni, ha nincs elég helyem ... Ha túl közel áll egymáshoz két autó (mármint a járdaszegély mellett már épp csak nekem lenne helyem közöttük), meg sem próbálom...

Ciki, de ez van.

Bp-en meghalnék.

2010. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sztem ezen ne idegesítsd magad. Majd belejössz.


Nekem is szerencsém volt.

Én pont kifogtam egy olyan helyet, hogy előre belehetett állni. =)


Az egyetlen megoldás az, hogy gyakorolj sokat, nem tudom, hogy van-e a közelben egy jó parkolóhely, ahol lehetne gyakorolni.

2010. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Jules10 válasza:
Gyakorolj bevásárló központokban, vagy üzleteknél. Csak vigyázz, hogy ne sokat szedj csokorra a mögötted sétálgatókból! :)Nekem kb fél év után sikerült, ma már tükörből tolatok.
2010. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 omadjoe ***** válasza:
ne keseredj el! sokan több éves, v. évtizedes jogsival sem tudnak tolatni. :S láttam már egy két érdekes tolatást élóben, de akarod látni a pancser soföröket tolatni ajánlom a youtube.com-ot és ird be car, parking estleg még women szót. lehet rajtuk jot röhögni, ill. tanulni az esetükböl. csak ugy halkan megjegyezném, h. az átlag francia autos még elöre sem tud menni autoval.
2010. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak nyugalom! Idővel minden menni fog :) én is ebben a hitben vagyok parkolás ügyileg :)

2éve van jogsim és két autó közé járdaszegély mellé nem merek beállni :D

csak olyan helyen parkolok ahol 1v2 szabad hely van vagy két autó közé tolatva vagy ha van hely akkor előrefelé :)de ha a helyzet szükségessé teszi akkor bármit megcsinálok,sőt te sem lacafacáznál egyből menne ;)

2010. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!