Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok, Skoda Superb...

Mit gondoltok, Skoda Superb 2.8 V6-ról?

Figyelt kérdés

Autó vásárlása elött állok és hasznos információkat szeretnék kapni, megbízhatóság, fogyasztás, vagy ha van valainek bármilyen hasznos tapasztalata az autóval kapcsolatban.

Elöre is köszönöm a válaszokat.


2010. máj. 28. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
15 liter alatt szerintem ne várd a fogyasztást, egyébként nagyon jók a SuperB-k igaz nekem még csak egy 1.9 PD TDI-t volt szerencsém használni egy rövid ideig annak 6-7 liter a fogyasztása.
2010. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En is inkabb a kisebb motorral ajanlanam.a 2.8 V6 megy mint allat, de eszik is nagyon es egy vagyon a fentartasa.jo a 2.5 tdi is de az 1.9 pdtdi is jo valasztas, bevalt motor. superb-rol nem tudok sokat, de az E Merciben a 3literes benzines semmivel sem volt jobb mint a 2.2-es dizel.varosban nem nagy a kulonbseg, autopalyan meg ugyis mindegyik 130-al mehet csak.ahol erdekesebb a 3 literes az nemetorszag.de ugye mi nem ott elunk . . .
2010. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, valóban nagy a motor, de Én Németországban élek és itt a dízelekre dupla annyi környezetvédelmi adót kell fizetni, mint a benzinesre. Arról nem is beszélve, hogy a dízelek környezetvédelmi besorolása miatt, csak korlátozottan tudnám használni.


Gondolom a 15 liter, az elég nehéz lábbal értendö.

2010. máj. 28. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább 10 liter felett, mint alatt!
2010. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagyishogy 10 liter alatt nem fog fogyasztani!
2010. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy így gondolom Én is. Igaz, találtam most 2000-es benzinest is, de azthiszem annak is hasonló étvágya lehet, mint a 2800-as nak, mivel a 2000-es motor ekkora autóba kevés.
2010. máj. 30. 00:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyira egyébként szerintem nem vészes a 10 literes fogyasztás! Engem ez nem téríthetne el egy autótól ha meg szeretném venni! Szóval hajrá! Ha bevállalod, hogy igen, ezt etetni kell, akkor boldog leszel vele, mert egy 2.8-as V6-os tutira állat módjára megy!
2010. máj. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"En is inkabb a kisebb motorral ajanlanam.a 2.8 V6 megy mint allat, de eszik is nagyon es egy vagyon a fentartasa.jo a 2.5 tdi is de az 1.9 pdtdi is jo valasztas, bevalt motor. superb-rol nem tudok sokat, de az E Merciben a 3literes benzines semmivel sem volt jobb mint a 2.2-es dizel.varosban nem nagy a kulonbseg, autopalyan meg ugyis mindegyik 130-al mehet csak.ahol erdekesebb a 3 literes az nemetorszag.de ugye mi nem ott elunk . . ."


2,5 tdi az minden csak nem jó 2500-2600 tök halott semmi felette meg vonat de automatával városban közel eszik a 10 lityihez legalábbis all road quattróban, de a Superb is hasonló súlyban. Szal szerintem 1,8t kell venni vagy 2 literest (bár ez utóbbi kissé gyengóca ehhez 16 mázsás kasznihoz) és LPG-t bele, így nem kell berizikózni a dízelt (mert újba tök jó csak használtba már nem annyira hiába eszik kevesebbet a plusz költségek elviszik/elvihetik azt)

2011. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!