Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Úgy vettem a Nissanom, hogy...

Úgy vettem a Nissanom, hogy nem volt kapcsolat a slusszkulcs és a kocsi között. Nissan szerviz 15 ezres árajánlatot adott. Nekem az sok. Olcsóbban megoldható szerintetek? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés

Távirányítós központi zár nem működik, mert a kulcs elem cseréjekor sok idő eltelt, előző tulaj mondta hogy egy percen belül be kellett volna tenni a kulcsba az elemet. De ő ezt nem tudta... :(

15 ezernél olcsóbban valahol? Ennyit nem ér meg nekem hogy ne kelljen kulcsot dugdosnom a kocsiba. Szerelő azt mondta nagyon melós újra programozni az immobiliser miatt. Autóvillamossági szerelő esetleg?


2017. szept. 27. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15 teljesen korrekt érte
2017. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy korrekt. Csak mivel gyári szervizben mondták, gondoltam olcsóbban is megúszhatom. De ha nem, akkor kulcsot fogok dugdosni. :)
2017. szept. 27. 16:45
 3/12 anonim ***** válasza:

Szinte már közhellyé vált, hogy a "gyáriszerviz" mennyire drága, ne hord oda testvér, mert a sufnijóska feketén, számla nélkül, bontott alkatrészből majd megmukucsolja.


Én mindent a márkaszervízzel csináltatok.

A költségkülönbözetek eddig általában onnan származtak, hogy ellenőrzött helyről származó, megfelelő minőségű alkatrészek kerültek beépítésre, az elvégzett javítási munkákhoz pedig garancia is járt... Szomorú, hogy valaki egy tizenötezer forintos javítás miatt is elvinné a kocsiját a legutolsó garázssori sufnituning akárkihez, mert az egy ezressel olcsóbban fogja majd beépíteni a jófogáson rendelt, ötven százalékban elamortizálódott használt alkatrészt.

2017. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amiket csak a márkaszerviz tud megcsinálni. Lehet, hogy ez is ilyen.
2017. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, 15 alatt én se csinálnám meg neked max ha csak elemcsere a gondja. Ez egy baromi jó ár, én 20 alatt neki se fogok. Ne viccelj már. Mennyire gondoltál, két sörre? :)
2017. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi, vettem az adást... A soraitok közül kihámoztam a lényeget. :)
2017. szept. 27. 18:17
 7/12 Beviz Elek ***** válasza:
Pontos típus? Lehet otthon is megoldható, ingyen
2017. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk elsőre (és másodikra is) nagy kamunak tűnik, hogy "1 percen belül kellett volna berakni az új elemet"... miért is? Ugyan már...


Más lesz ott a baj, simán halott a kulcs.

2017. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nissan X-trail T30 2003-as évjárat. Háát az előző kocsim nem tudott ilyet, szóval nem tudom hogy van ez. Elvesztette a kulcs a kapcsolatot a kocsival, újra kell programozni? Vmi ilyesmit hámoztam ki a kapott infóból, de gondolom a modernebb kocsik már jellemzően tudják ezt a kulcsot megnyomom oszt pittyen, kinyit, bezár dolgot. És hasonlóan működhet az elv, más-más típus esetén is. Gondolom én... De ismétlem, butuska vagyok hozzá... :)
2017. szept. 27. 20:22
 10/12 anonim ***** válasza:
tartalékkulcs megvan?
2017. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!