Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo Brera, megeri...

Alfa Romeo Brera, megeri megvasarolni?

Figyelt kérdés
Elonyok hatranyok tapasztalatok

2017. szept. 15. 06:05
1 2
 1/11 D. Brasco ***** válasza:
6%
Egyetlen előnye van,mégpedig az hogy ennél szebbet eddig meg nem rajzoltak.ezzel ki is fujt az előnyök lista.....
2017. szept. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mármint az Alfa nem rajzolt szebbet:)

Nekem hasonló karakterű autóm van és reálisan nézve sok mindent fel kell adni a feelingért. Kilátás a szűkebb ablakok miatt, kicsi csomagtér, szűk nyílással, hátul kevésbé kényelmes, nehézkes beszállás stb stb. De persze mindezért kárpótol az úttartás, vezetési élmény és az elismerő pillantások:)

2017. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 D. Brasco ***** válasza:
0%
2-es mi az a hasonló karakterű autód?
2017. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Most ha én elfogult németautósként azt mondom, hogy nem is szép, az nagy bűn?
2017. szept. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A belbecs messze nincs arányban a külcsínnel.
2017. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor elmondhatjatok a hatranyait is az is segit :)
2017. szept. 16. 20:02
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Aha, az Alfa sz@r... Amikor megveszed kereskedőtöl a "megkímélt" állapotú, érdekes módon 160.000-et "futott" szakadt kormányú, szakadt ülésű majd széteső sz@rt, irreális áron, elgondolkodsz, hogy a sz@r olaszok hogyan tudtak ennyire ratyi autót gyártani. Aha, csak arra nem gondolsz éppenséggel, hogy ezeket az autókat külföldről hozzák be, majd "értelemszerűen" visszatekernek a km óra állásából, majd 100.000 km használat után, konkrétan szétesik alattad a szerencsétlen, talán már 800.000-et futott Alfád. De persze, az Alfa sz@r... Másik, amikor szép állapotú, de mondjuk a 300.000-et futottat felvásárolják a kereskedők, majd kishíján a duplájáért feldobják netre, természetesen itt is visszatekerve a km órat, hiszen az állapot miatt hiteles is. Azt gondolom, ez még a jobbik eset...Tessék már elgondolkodni! Az Alfa nem csak óriási presztizs, de kifinomult, nem csak tömegizlésre utal. A Brera pedig egy igazi gyöngyszem, de szerintem nem csak számomra. Azért, a "nagynémetautópártimenedzser" is utánafordítja a fejét, különösen egy Brera után. Egy Alfával meg lehet jelenni! Az pedig milyen csodás, hogy intenek, villognak egymásnak az Alfások. Milyen kellemes dolog egy ilyen összetartó közösségbe tartozni, nem? Mikor lesz ilyen német/fracia autósok között? Sosem...tömegutó mind. Alfásnak lenni nem csak élmény, ez egy életérzés, mit az egyéb márkájú autósok sosem fognak megérteni, míg nem lesz egyszer Alfa Romeojuk.
2017. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, az egész gondolatmenet ott bukik meg, hogy a Golf IV, Passat B5 kínálat többsége ugyanígy jön be, mégse az az általános álláspont, hogy egy hulladék...
2017. szept. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Legyen egy jó napod, oké! Nekem ettől függetlenül van egy véleményem, pont.
2017. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy az alfa miért lenne hulladék? Van itthon 2 147-es és 1 159-es alfánk és semmi bajuk nincs. Én azt mondom jó kocsi nekünk is tervbe van egy brera. És nem vagyunk nagy olasz fanok egyszerűen csak jó őket vezetni és nincs velük semmi baj. És volt már jó pár autónk de egyiket se szerettük így talán csak a hondát..
2018. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!