Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennétek olyan villanyautót...

Vennétek olyan villanyautót ami jól néz ki, van benne légzsák, kb 1,5 millió az ára?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 08:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha létezne ilyen és elfogadható hatótávolságot, illetve teljesítményt produkálna (nekem 100 km-es hatótáv és 80-as végsebesség bőven elég, hogy a városban szaladgáljak), akkor minden további nélkül.
2010. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha lenne rá pénzem. Még drágábban is, nagyon fontos előrelépésnek tartom a használható villanyautókat.
2010. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

Persze,hisz nemsokára már nem is lesz benzines motorral autó csak villannyal.

ugyanúgy ahogy pl már szenes vasalót sem lehet venni csak villanyt.

2010. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mennyire gyors és mennyit megy,na meg főleg hogy mennyi idő tölteni...
2010. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
az az egyetlen bajom a villanyautokal(persze értem én h lassu meg minden nemisez a baj) hogy 100km megtételéhez mongyuk10-12 orát kell tölteni...és aránylag drága. mármint ahoz képest h mennyibe kerül az az árami amivel feltöltöm ahoz képest amit beletankolnék benzin. még igyis h 340 a benzin. nem azért nem vált a világ villany vagy bármilyen más energiaforrásra mert nem lenne rá igény hanem mert aránylag még mindig joval drágább mint benzin vagy gázolaj
2010. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%
igen vennek,de csak fejlettebbet jo par ev mulva
2010. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem
2010. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én sem vennék , kb vezetek vel 100km-t és utánna töltsem 6-10 órát ? Hát nagyon nem éri meg....
2010. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Távolsági közlekedés esetén valóban nem éri meg: nem ezzel fogod vinni a családot az Adriára. Viszont ahhoz, hogy városban szaladgálj vele (reggel elviszed a gyereket iskolába, utána elmész dolgozni, délután a gyereket viszed edzésre/különórára, érte mész, közben elmész bevásárolni, hazamész), ilyen nagyságrendű hatótáv bőven elég. Éjszaka pedig, amíg alszol, nem zavar a 6-10 órás töltés, mert álmodban csak nem mész vele... Igaz, ehhez biztonságos, elektromos hálózati csatlakozással ellátott parkoló kell, ami még várat magára.
2010. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
igen,szerintem is a villanyautókat a városban lehet kihasználni.Amilyen gyorsan fejlődik a világ szerintem nemsokára egyre több ilyen autó fog szaladgálni.Főleg ha már teljesen olyanok lesznek mint egy hagyományos autó.Külsőre,belsőre is.Csak árammal működik.
2010. máj. 27. 08:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!